Zase nový Skype, tentokrát odstraňuje všechny hry a další doplňky

0

Kdo přes Skype hrál hry nebo používal jiné doplňky, má už smůlu. Skype včera večer vydal aktualizaci, ve které odstranil Extras Manager. Vývoj služby se zastavil už v srpnu 2009, zatímco Skype běžel dál. A protože podle provozovatelů sítě jen málo lidí používalo funkce jako hry, fax nebo záznamníky hovoru, logickým krokem bylo správce odstranit. Starý kód v nové aplikaci beztak jen způsoboval problémy.

Přesto lze verzi s Extras Managerem stáhnout odsud. Ale běžná distribuce už tuto funkci nenabízí a automatická aktualizace ji také zruší. Pokud nemáte aplikaci nainstalovanou vůbec, můžete ji stáhnout zde.

Další změnou ve Skypu 5.3.0.120 je opravení pádu aplikace, když uživatel chtěl vypnout měření kvality hovoru pomocí klávesy Esc.


Instalace Skypu probíhala překvapivě v polštině

Zdroj: Skype

 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Používám Facebook chat ve Windows Live Messengeru a funguje bez problémů, narozdíl od ofiko chatu přímo na fb i uchovává historii. Takže tuto možnost ve Skypu nevyužiju, WLM mám jako hlavní síť, Skype je jen pro těch pár lidí, kteří kdovíproč nechtějí WLM používat…