Epic nabízí zdarma hru Civilization VI. A příští týdny budou ke stažení další hry

10

Jen týden po tom, co Epicu padaly servery kvůli velkému zájmu o hru GTA V (jednu z nejprodávanějších her vůbec), přináší další herní pecku zdarma. Až do 28. května si můžete zdarma stáhnout Civilizaci 6.

Civilization VI je zatím poslední díl tahové strategie (z roku 2016), jejíž počátky sahají až do roku 1991. DLC doplňky ke hře jsou stále placené, Platinium Edition i New Frontier Pass můžete mít za 40 dolarů, Maya & Gran Colombia Pack za 9 dolarů.

Civilization VI vyšla i pro Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One, Epic ji zdarma nabízí jen pro PC. Pro stažení potřebujete účet na platformě Epic.

Další hry, které budou zdarma:

Epic nyní nabízí hru zdarma každý týden. Jejich seznam není veřejný, ale podle leaků by se za týden měla ke stažení objevit hra Borderlands: The Handsome Collection a po ní 4. června Ark: Survival Evolved. Na stažení budete mít vždy týden.

zdroj: PCgamesN

Epic nabízí zdarma hru Civilization VI. A příští týdny budou ke stažení další hry
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.33%) 12 hlas/ů

10 KOMENTÁŘE

  1. Měl jsem to „štěstí“ si zahrát Civ 6 bez DLC a zážitek to byl veskrze negativní. Chybělo tam spoustu mechanik, které byly u předchozích dílů v základu. Firaxis je další společnost, která si naúčtuje plnou cenu za vykostěnou hru a pak vypustí spoustu DLC za desítky dolarů aby se to vůbec dalo hrát.

  2. Bohužel už od čtyřky je základní civka pouzue past na důvěřivé blbce. Bez datadisků je to natolik vykastrované že to nemáte chuť hrát a chybí vám tam základní věci z předchozích dílů.
    Ale zadarmo lepší než drátem do oka