„Zde jsem hráčem, zde nakupuji.“ Kaufland vstupuje do esportu a stává se partnerem týmu Sinners

6
Kaufland partnerem esportu
Kaufland partnerem esportu
-
Zdroj: Depositphotos / úprava Cnews

Kaufland vstupuje do světa esportu a stává se partnerem libereckého týmu Sinners. Chce se tak více přiblížit mladé generaci a podle řetězce jde o i gesto vůči lidem do 35 let a uznáním jejich generačně specifického životního stylu.

Esportový tým Sinners má profesionální hráče v několika hrách: League of Legends, CS:GO, FIFA, Rocket League či Trackmania. Před necelým rokem Sinners ohlašovali partnerství se Sazkou a nyní

Kaufland a Sinners oznámili partnerství na akci, jejíž součástí byla dronová show u Ještědu. Obyvatelé Liberce tak mohli 14. dubna večer spatřit více než sto létajících dronů, které se ve vzduchu formovaly do zářících obrazců spojených s esportovým týmem i obchodním řetězcem.

kaufland esport tym sinners
foto: Kaufland

„… Chceme tím rozšířit naši cílovou skupinu o nové mladé zákazníky … našimi produkty zdravé výživy chceme podpořit hráče k lepším výkonům a dobré kondici“, vysvětluje Pavel Kulfánek, vedoucí oddělení CRM společnosti Kaufland ČR.

„…Nabídka finanční podpory a zdravých čerstvých produktů od Kauflandu je pro nás jako Sinners esport tým i pro naše hráče naprosto klíčová, protože nám to umožní dosahovat těch nejlepších výsledků. Navíc jsme si jisti, že obsah a marketing, který v rámci tohoto partnerství vznikne, nastaví v esportu nový a lepší standard…“ doplňuje Max Euler, spolumajitel a manažer Sinners Esports.

Více: Hvězda eSportu Jian Zihao odchází ve 23 letech do důchodu. Životní styl mu podlomil zdraví

„Zde jsem hráčem, zde nakupuji.“ Kaufland vstupuje do esportu a stává se partnerem týmu Sinners
Ohodnoťte tento článek!
1.9 (38.46%) 13 hlasů

6 KOMENTÁŘE

  1. Tak urcite, obchod vyhlaseny invazi hlavne duchodcema, bude podporovat GAMING. Tak je videt, ze ti manazery kteri kradou ze zisku nejvice, musi vyvinout alespon nejakou cinnost, ikdyz nesmyslnou. Vsak to ti duchodci zaplati .
    “ A to se vyplati “

    – snad se inspiruji i dasi , treba ORTOPEDICKE POMUCKY a.s.
    👍