Zdroje pro nenasytné sestavy: Enermax MaxRevo

0

Tento týden výrobce Enermax oficiálně oznámil obohacení své nabídky o další řadu napájecích zdrojů. Ta nese označení MaxRevo, vidět jste ji mohli už v naší cebitové reportáži (v docela zajímavé demonstraci se dvěma naráz napájenými počítači) a je primárně určená pro sestavy s multi-GPU, pracovní stanice či servery. Novou sérii zastupují tři modely s výkonem 1200 W, 1350 W a 1500 W. Všechny modely nabízí plně modulární kabeláž a certifikaci 80Plus Gold zaručující vysokou účinnost zdrojů.

Enermax MaxRevo

Zdroje Enermax MaxRevo zaujmou především svým výkonem, ale také novými technologiemi. Disponují totiž tzv. Copper-Bridge Transmission Array, která má za následek čistější výstup DC napětí a o 3 % lepší regulaci, čímž celkově přispívá k vyšší stabilitě. Dále inovační FMQ transformátory s 50% úsporou místa a zároveň lepšími provozními vlastnostmi jako odvod vyzářeného tepla a produkci hluku. Nechybí zde ani kvalitní japonské kondenzátory a tradiční ochranné prvky obvodu.

Technologie Enermax

Chlazení zdroje má na starost 139mm ventilátor s ložisky Twister, který pracuje při 900 až 2000 ot./min, přičemž by měl vyprodukovat minimální hluk. Po vypnutí zdroje se bude ventilátor díky technologii HeatGuard točit ještě po dobu 30 až 60 sekund, aby došlo k dochlazení komponent uvnitř zdroje.

Obsah baleni MaxRevo

Jak je již výše zmíněno, zdroje Enermax MaxRevo dosáhli certifikace 80Plus Gold a tudíž splňují účinnost
88–94 %. V balení zdroje jistě každý uvítá přítomnost nejen napájecího kabelu a manuálu, ale hlavně přibalený 120mm ventilátor T.B. Vegas Duo. Enermax na všechny modely MaxRevo poskytuje záruku po dobu 5 let. Cena byla bohužel zveřejněna pouze u modelu s 1350 W s tím, že by se měla pohybovat okolo 319 USD (v přepočtu při aktuálním kurzu 5540 Kč před zdaněním). Jak to bude s dostupností bohužel ještě nevíme.

Zdroj: TechPowerUp, Enermax

Zdroje pro nenasytné sestavy: Enermax MaxRevo

Ohodnoťte tento článek!