Získejte k Office 2010 nárok na upgrade na Office 2013 zdarma. Je poslední den

0

Když se rozhodnete koupit si software od Microsoftu na sklonku jeho prodejní kariéry, nezřídka obdržíte možnost přejít buď zdarma, nebo za malý poplatek na následující řadu daného produktu. To je fér, ne? Redmondští to tak praktikují jak s Windows, tak s veleúspěšnými kancelářskými aplikacemi Office. Jedna nabídka k upgradu se právě blíží ke konci.

Tip: Prodeje Office 2010 pomalu končí, uveden byl nový dotekový OneNote

Akce „Kupte si Office teď a získejte další verzi Office zdarma“ skončí s dnešním dnem. Microsoft letos na trh uvedl Office 2013, což znamená, že se Office 2010 dostala na konec prodejního cyklu. Již nějakou dobu nejsou nové kopie posílány do obchodů a dochází pouze k vyprodání skladových zásob. Kdybyste si ale ještě dnes starší verzi kancelářského balíku koupili (což platí i pro Office 2011 pro OS X), máte stále nárok na bezplatný upgrade.

 

Následně zamiřte na web Office.com/offer, kde se zaregistrujte. Do 30. dubna 2013 musíte produkt nejen koupit, ale i nainstalovat a úspěšně aktivovat. Teprve poté splníte základní předpoklady k získání Office 2013. Existuje však ještě jedna deadline. Nárok na bezplatný upgrade musíte uplatnit do 31. května 2013. Podrobnosti o nabídce, včetně podmínek, naleznete na webu Office.com.

Nárok na upgrade zdarma máte ještě dnes
Nárok na upgrade zdarma máte ještě dnes

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Měl bych technický dotaz, jak se řeší dočasné ukládání souborů? Nejspíš to první posílají někam „natvrdo“ do tempu na jednotce s OS a pak se to teprve přes prohlížeč začne chovat jako stažený soubor do předem definované lokality.

    Je možné tohle nějak předem obejít? Příklad: stahuji rodinné video – nechci čekat, ale pustit již v průběhu stahování (což není přes současné programy vůbec problém), je toto možné i u jejich metody šifrování? Netuším ani kam se to „přesně“ ukládá.

    Díky za nějaké info (jak to i případně obejít kvůli tomu přehrávání)