Získejte loňské Zoner Photo Studio 17 zdarma. Akce končí zítra ráno

0

Zoner Photo Studio asi není třeba představovat – jde o jeden z mála českých softwarových počinů známých i ve světě. Oblíbený správce a editor fotografií v jednom vychází každý podzim a právě v tento čas se dá tu a tam narazit také na výprodejové akce starších verzí.

Letos je možná první vlaštovkou server SharewareOnSale, jenž se rozhodl nabídnout Zoner Photo Studio 17 Pro zcela zdarma, avšak po omezenou dobu. Upravený instalátor, který nevyžaduje licenční číslo, musíte stáhnout do zítřejší deváté hodiny, přičemž získáte legální plnou verzi. Nezapomeňte program aktivovat zadáním e-mailu po prvním spuštění.

Poznámka: stažená verze je v angličtině, můžete ji používat jen pro nekomerční účely a nemáte žádnou softwarovou podporu. Jinak je to ale plnohodnotný program stejně jako ten koupený.

Když budete dostatečně rychlí, ušetříte tak cca 1500 Kč. Mít jen o jeden rok starší verzi navíc nemusí být takový problém. Další možností, jak přijít zcela zdarma dokonce k aktuálnímu Zoner Photo Studio 18, je edice FREE Edition, která je však funkčně omezena a pouze angličtině.

Čas do konce akce

Zdroj: SharewareOnSale

Ohodnoťte tento článek!