Životnost Office 2013/365 Preview ještě neskončila, jedná se o falešný poplach

0

V létě jsme se dočkali nejen veřejně dostupné ukázky Windows 8, horké dny nám Microsoft zpříjemnil rovněž ochutnávkou nové generace kancelářských aplikací Office 2013. S plánovanou změnou distribučního modelu nám je primárně nabídl jako součást Office 365, které si normálně předplácíte, přičemž za své peníze dostáváte balík služeb a produktů. Samostatné instalační soubory Office 2013 byly nicméně později rovněž uvolněny. Jistě vám neuniklo, že v polovině ledna vypršela platnost všech vydaných ukázek Windows 8.

Tip: Ukázka Office 2013: vyzkoušejte si cloudovou kancelář budoucnosti

Podle ohlasů některých uživatelů se ke konci nachýlila rovněž životnost Office 365/2013 Preview. Zdarma dostupné demo přirozeně nelze používat donekonečna, jeho čas avšak nenadešel. Některé zvěsti expiraci připisovaly včerejšku. Jenže různé instalace ukazují rozdílná data. Kdybyste se každopádně obávali, že vaše kancelářská sada v nejbližších dnech začne stávkovat, nebojte se. Sám Microsoft totiž serveru Neowin potvrdil, že datum uvedené na webu ve vašem účtu neznamená konec testování.

 

Office 2013 Preview budete moci používat nadále, neboť dojde k automatickému prodloužení zkušebního období. Kdy tedy ukázce skutečně skončí životnost? Zatím známe jediný údaj. Microsoft tvrdí, že její platnost vyprší přesně 60 dní po vydání konečné verze balíku Office 2013. Domácnosti si nového produktu užijí nejdříve na konci ledna. Starší zvěsti se nicméně shodovaly až na konci března. Na potvrzení oficiálního data vydání stále čekáme. Do konce měsíce mnoho nezbývá, takže brzy uvidíme, jak si která zvěst stojí.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!