Změna ve Windows Store: kategorie jsou nyní viditelné, nikoli skryté

0

Zřejmě na základě zpětné odezvy se Microsoft opět rozhodl ladit tvář Windows Store ve Windows 8.1. Aktualizaci překvapivě nespojil s žádnou významnou událostí. Největší změna nastala právě při vydání zmíněných Windows 8.1. Tentokrát zásah není tak velký, ale přitom ho stále považuji za důležitý. Přímo na hlavní obrazovce se objevují kategorie. Ty byly od října skryty v kontextové nabídce. Takhle k nim má každý snadný přístup. Nikdo si nebude myslet, že jakékoli filtrování v obchodě chybí.

Tip: Windows Store se ve Windows 8.1 zcela promění. Oddělí zrno od plev?

Prosincové vylepšení nevyžaduje, abyste stáhli aktualizaci skrze Windows Update, případně přes samotný Windows Store. Kdepak, tahle změna se odehrává na straně serverů Microsoftu. Pokud ještě kategorie nevidíte, nemáte možnost to nijak ovlivnit. Čekejte. Osobně je již vidím na tabletu, zato na notebooku nikoli.

Kategorie se už nikde neschovávají
Kategorie se už nikde neschovávají

 

Zdroj: McAkins Online

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. <p>Vyzkoušel, funguje, jakž takž dostatečné možnosti konfigurace. Co je k vzteku, je vlezlá reklama na Metro Commander, které (úmyslně?) nefunguje uzavírací křížek (nebo je tam spíš jako lákadlo, kam kliknout).</p>