Změňte si velikost náhledů na hlavním panelu

0

Obzvlášť užitečné může být zvětšení těchto náhledů na větších monitorech, kde podle vyhopsnuvších miniatur často vůbec nepoznáte, co že se to za náhledem skrývá.

Malí ale šikovní

Všechny, kteří by rádi náhledová okénka trochu pozměnili, jistě velice mile překvapí 12ti letý vývojář Kishan Bagaria a jeho jednoduchá (o to však efektivnější) freewarová aplikace Windows 7 Taskbar Thumbnail Customizer. Stáhnout si ji můžete zde. Prográmek po stažení ani není třeba instalovat, stačí jej jednoduše spustit. 

K dispozici máte několik jezdců, jejichž posouváním měníte vlastnosti náhledových oken. Asi nejužitečnější je změna velikosti, dále pak můžete měnit okraje a tzv. delay time, neboli dobu, po kterou je třeba držet kurzor myši na panelu, než se náhled objeví. A pokud vás nové nastavení omrzí nebo se vám nepovede nastavit vlastnosti náhledů tak, jak byste chtěli, jednoduše se vrátíte k původnímu zobrazení pomocí tlačítka Restore Defaults.

Díky tomuto miniprogramu se pro mnohé uživatele mohou dosud nepoužitelné náhledy na hlavní liště stát velice užitečným nástrojem.

Ohodnoťte tento článek!