Změny v přihlašování

0

Po úpravě grafického rozhraní ExtraWindows.cz proběhla včera na našich webech další zásadní změna. Sloučili jsme databáze uživatelů. Co to pro vás znamená? Ode dneška se díky tomu budete moci s jedním uživatelským jménem a heslem přihlásit jak na serveru ExtraWindows.cz, tak na dalších našich projektech ExtraHardware.cz, ExtraNotebook.cz a našem diskusním fóru.

Protože někteří z vás už registraci na více webech provedli, čímž pravděpodobně došlo k duplicitám, prosíme o kontrolu nastavení vašich uživatelských účtů. Je možné, že došlo k odstranění některých doplňkových položek, jako jsou podpisy a podobně. Za tyto nepříjemnosti se předem omlouváme, bohužel technicky nebylo možné těmto nežádoucím úpravám zamezit.

Pokud jste se ještě neregistrovali, učinit tak můžete například zde. Díky registraci získáte nejen svůj vlastní uživatelský profil s nabídkou úprav a pokročilých nastavení, ale také možnost nastavit si upozorňování mailem nebo nově právě přístup na ostatní weby a do diskusního fóra.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů prosím přejděte do příslušné diskuse na fóru, komentujte tento článek nebo kontaktujte mě (marecek(zavináč)epublishing.cz) příp. kolegu Honzu Polzera (jan.polzer(zavináč)gmail.com).

Děkujeme za pochopení a věříme, že tato změna přispěje k vaší pohodlnější práci s internetovými servery vydavatelství Extra Publishing.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Windows Mobile 7 nebudou podporovat multitasking? To se degradují na úroveň hloupé ihračky? Ach jo, to teda zůstanu u Windows Mobile 6.1 nebo 6.5, které multitasking samozřejmě podporují.