Známe data vydání nových procesorů Intel Ivy Bridge

0

Určitě jste již slyšeli o tom, že Intel odložil vydání nových procesorů Ivy Bridge s 22nm výrobním procesem. Dnes oznámil nová finální data vydání. Máme se vskutku na co těšit, hodně lákavý je vysoký potenciál k přetaktování (viz Ivy Bridge a 7 GHz? Žádný problém) a samozřejmě další zlepšení výkonu při stejném či nižším příkonu oproti stávající generaci (Sandy Bridge).


Předpokládané parametry procesorů architektury Ivy Bridge

Prvním datem je 8. duben, kdy měl Intel ukázat naprosto všechno. To se však změnilo a nakonec půjde jen o  zahájení prodeje základních desek pro platformu Ivy Bridge s čipsety Z77, Z75, H77 a B75.

Daleko důležitějším dnem pro nás bude 29. duben. Intel konečně vydá čtyřjádrové procesory z rodiny Ivy Bridge. V tento den také končí NDA a vy si budete moci přečíst první recenze nových čipů. Není však jisté jestli budou procesory dostupné v obchodech.

A posledním významným datem je 3. červen. Dočkáme se vydání mobilních a dvoujádrových procesorů včetně čipsetů Q77 a Q75. Mělo by se také hodně mluvit o Ultraboocích postavených na Ivy Bridge. 

Zdroj: TechPowerUp

Známe data vydání nových procesorů Intel Ivy Bridge

Ohodnoťte tento článek!