Zotac oznámil GTX 760 Extreme Edition s pozlaceným krytem chladiče

0

GeForce GTX 760 Extreme Edition je exkluzivním zbožím, ale co se stane s takovou kartou, pokud kryt jejího chladiče dostane zlatý povlak? Pokud vás tato otázka trápila, vězte, že vám Zotac připravil možnost, si na tuto otázku odpovědět. K šestému výročí výroby karet s čipy Nvidia vytvořila tato společnost speciální edici GTX 760 Extreme Edition s pozlaceným krytem chladiče i backplatem.

Jako základ pro tuto speciální edici posloužila standardní verze GTX 760 Extreme Edition. Kartě zůstaly takty stejně tak jako osazení tištěného spoje. Jádro tak tepe na frekvenci 1137 MHz a GPU Boost dokáže jeho frekvenci zvednout až na 1202 MHz. Referenční karty jsou přitom nastaveny na 980/1032 MHz. Paměti jsou přetaktovány o 200 MHz na efektivní takt 6208 MHz. O přísun energie se stará 6pinový konektor společně s 8pinovým a na tištěném spoji můžete najít 8+3fázovou napájecí kaskádu. O chlazení se stará chladič, který kombinuje heatpipe s odpařovací komorou.

 

Bohužel u nás v srdci Evropy si na tento skvost budeme muset nechat zajít chuť, Zotac vydá pozlacenou GTX 760 Extreme Edition pouze pro oblast Velké Číny. Cenu ani dostupnost zlaté GTX 760 Extreme Edition zatím Zotac nezveřejnil.

Zdroj: TechPowerUp

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář