ZTE do jedné krabičky integrovalo projektor, tablet i LTE hotspot [CES]

0

Čínská společnost vyrobila hybrid, jaký jsme ještě neviděli. Funkce jejího Projectoru Hotspot odhaluje už název. Jde o pico projektor a hotspot, který směruje signál z mobilní sítě přes Wi-Fi až pro osm připojených uživatelů současně. Navrch ještě obsahuje 4″ displej s plnohodnotným Androidem. To vše v těle o velikosti 120 × 120 × 28 mm.

Displej tabletu – vzhledem k použití a nemožnosti volání mu opravdu budeme říkat tablet – má pouze nižší rozlišení 800 × 480 px. Výrobce ale úzkostlivě tají ostatní detaily. Jaký hardware je uvnitř a jaké je nativní rozlišení projektoru. Mluví sice o tom, že na vstupu zvládne rozlišení 1080p (a mnohá média o něm automaticky píšou jako o FullHD projektoru), ale u pico projektoru by nás vůbec nepřekvapilo, kdyby na stěnu vysílalo jen oněch 800 × 480 px. To je u podobného typu zařízení prakticky standard. Menší rozlišení pak zamrzí zvlášť s ohledem na maximální úhlopříčku až 120″. Se svítivostí 100 lumenů to je ale hodně odvážný odhad. Kontrast je mimochodem až 1000:1.

 

Projector Hotspot obsahuje i Bluetooth, zvukový výstup a vlastní 5000mAh akumulátor. Vstupní obraz může dodat HDMI, bezdrátově přes Wi-Fi a pochopitelně i zrcadlením plochy z integrovaného displeje. Cenu ani dostupnost novinky od ZTE zatím neznáme, ale prodávat se bude určitě ještě letos.

Zdroj: USA

Ohodnoťte tento článek!