ZyXEL představuje mobilní cloudovou aplikaci pro storage

0

Praha 21. 6. 2012 – ZyXEL dnes uvádí na trh novou mobilní funkci pro domácí uživatele. Nové multimediální servery řady ZyXEL NSA300 využívají mobilní aplikaci Polkast, která umožní uživatelům snadno se připojit ze svých tabletů a chytrých telefonů přímo k multimediálnímu serveru. Aplikace je postavená na vytvoření vlastního osobního cloudu, který zaručí bezpečný vzdálený přístup k multimediálním knihovnám. Uživatelé produktů ZyXEL si od teď mohou užívat multimediální obsah nejen doma, ale i na cestách.

Díky storagím ZyXEL mohou uživatelé svobodně ukládat a spouštět multimediální obsah jako např. digitální fotografie, domácí videa a HD audio a video soubory a sdílet je se svou rodinou nebo přáteli.

 

Schéma činnosti aplikace

Schéma činnosti aplikace

 

Na rozdíl od veřejných cloudů nemá osobní cloud ZyXEL žádný velikostní limit a nevyžaduje časově náročné uploadování a downloadování. Když jste připojeni ke stejné lokální síti, využije mobilní aplikace Polkast ke stažení souboru bezdrátovou WiFi síť. Nová funkce osobního cloudu je nyní zdarma k dispozici pro všechny uživatele multimediálních serverů NSA300 a můžete si ji stáhnout z app prodejen iTunes a Google Play. Video představující tuto mobilní aplikaci můžete shlédnout na http://youtu.be/m0r3l88omI8.

V dnešní době uživatelé očekávají, že zůstanou připojeni ke svým datům vždy a všude. To dokáže nový multimediální server NSA300 s širokou nabídkou funkcí a inovativní technologií osobního cloudu. NSA300 je ve své třídě nejlepší volbou, zvlášť když chcete přizpůsobit svůj životní styl modernímu digitálnímu věku.

Informace o modelech NSA a jejich funkcích naleznete na webových stránkách www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

 

Ohodnoťte tento článek!