Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více
Reklama

Hardware

Vodafone doplnil sedmou řadu o dva výkonnější 5,5" modely Smart Ultra 7 a Smart Platinum 7. Oba jsou si docela podobné a míří na podobné zákazníky.
Nová řada smartphonů Xperia X má velikost pět palců a liší se v rozlišení displeje i ve výkonu. V čem je jiná a není lepší počkat na Xperii XZ nebo X Compact?
AMD Zen
Po předkrmu minulý týden přichází skutečné odhalení Zenu. AMD ukázalo do hloubky parametry jádra a novinky v architektuře
Spolu s prezentací jádra máme i první oficiální benchmark, který srovnává IPC desktopového Zenu a osmijádra Broadwell-E
Běžné fotoaparáty nemají příliš bytelnou konstrukci a do vody je ponoříte jen jednou. Jak fotí a natáčí video outdoorové kompakty?
4K monitor s plným pokrytím barevného prostoru sRGB podle standardu REC.709, který ohlídá zdraví vašich očí
HTC vydalo po delší době telefon, který se nám opravdu líbí. Desítka patří mezi nejlepší fotomobily.
Polaris 11
AMD dnes zveřejnilo všechny detaily dvou levnějších karet 14nm generace grafik. Ořezaný Polaris 10 a 11 vyjdou v následujících dnech
Od vydání Core 2 Duo uplynulo přesně deset let. Já jsem procesor z této rodiny provozoval devět let, tomu je nyní konec.
Unikátní véčko s Androidem dá vzpomenout na staré časy telefonů, současně ale přidává moderní dotykové prostředí.
V prvním díle jsme otestovali levné kompakty, které nemají bůhvíjak bytelnou konstrukci a do vody je ponoříte jen jednou. Nyní je můžete srovnat s odolnými kompakty.
Tenké tělo s Full HD IPS displejem a svižným SSD za hodně dobrou cenu – to je třináctipalcový ultrabook Aspire S13 s výdrží přes deset hodin.
14nm verze architektury GCN má důležité změny, zvyšující výkon při stejných papírových „FLOPSech“. První Polaris se začíná bít v mainstreamu
Dokážete s levným fotoaparátem pořídit hezkou fotku, nebo lepších výsledků dosáhnete jen s pořádnou zrcadlovkou a jinak stačí fotit mobilem?
Novinka s označením HR má navíc optický snímač tepu, jinak orientovaný displej a hlavně spoustu nových funkcí, které jim může původní model jen závidět.

Stránky

Novinky

Reklama
Reklama