Reklama

Hardware

Chcete-li vědět, co vybrat pro hraní v rozlišení 1920 × 1080 px s omezeným rozpočtem, potěší vás nové přírůstky v kumulovaném testu levných grafik.
PCjr se na jedné straně hlásilo k dobrým tradicím kancelářského IBM PC, na straně druhé se právě tímto počítačem IBM pokusila dobýt domácnosti.
Acer Aspire V 13
Tenký, bílý, mobilní a lehký – takový je Aspire V 13. Vzhledem k ceně mezi 13 až 15 000 Kč se jedná o bezesporu atraktivní nabídku.
Kdo už 16:9 považuje za nehezkou nudli, určitě nad 21:9 ohrnuje nos. Zkuste se ale na LG 25UM65 podívat jako na dva prostorově velmi úsporné monitory.
Nejprve si OCZ koupila výrobce řadičů Indilinx, pak si divizi OCZ Storage Solutions vzala pod křídla Toshiba. Vybrala si pro licencování AMD správně?
Nový Acer E700 doplňuje na jaře uvedený model E3. Přichází s větším displejem, lepší baterií a hlavně unikátní podporou tří karet SIM.
Ultrabook
Dnes se zamyslíme nad tím, proč je tak těžké sehnat obyčejný ultrabook kolem 25 tis. Kč. Modelů je znatelně méně, než jich bylo třeba před rokem.
Pojďte se podívat na éru, kdy tu nebyl jen vcelku nudný souboj dvou výrobců. Jak dopadne GeForce 2 vs. Voodoo 5 či Kyro s odstupem času?
Už i v čínští výrobci umí vyrábět dobré telefony. Meizu dokazuje už pár let, že lze s nízkými náklady vyrobit rychlý telefon a doplnit jej o povedené grafické rozhraní.
Eurocom Panther 5.0SE
Dvanáctijádrový Xeon, grafiku Nvidia Quadro 5100M s 8 GB videopaměti a další chuťovky najdete v notebooku za 250 000 Kč. Pro koho má Panther 5.0SE smysl?
Hledáte-li monitor, který uspokojí jak hráče, tak třeba i hobby fotografy, právě jste jej našli. Výrobce se navíc zaměřil i na ergonomii.
softmachines visc
Procesor s virtualizovanými výpočetními jádry prý dokáže sám rozsekat aplikaci na vlákna a oproti konvečním CPU dosáhne 2–4× vyššího výkonu na watt.
Před měsícem Apple ukázal dva nové iPhony. Ani ten menší se však neobešel bez zvětšování displeje. Jak obstál telefon v našem testování?
Příští verze operačního systému Android bude bezpečnější. Ale mobily a tablety lze před krádeží ochránit velmi jednoduše už teď
Výborný a velký displej, plno nejrůznějších funkcí, dobrý foťák. To je nejvyšší model telefonu od Nokie. Tedy Microsoftu. Zvykneme si?

Stránky

Novinky

-->