Reklama

Hardware

Aspire R13 je neobyčejný notebook. Acer použil zřejmě nejlepší možný způsob konvertibility – otočení displeje v půlrámečku Ezel Aero Hinge.
X1 Carbon není levnou záležitostí, ovšem už podle názvu jde o luxusně zpracovaný ultrabook z uhlíkových vláken, který splňuje i nějaké ty armádní specifikace na odolnost.
Procesor Broadwell-E pro patici LGA 2011-3
S Core i7-6950X můžete mít okolo 25 % výkonu navíc a Intel také vylepšil možnosti přetaktování. Jen kdyby nebylo té ceny
ARM Cortex-A73
Jádro dříve zvané Artemis má telefonům dát lepší výkon, který vydrží déle než pár sekund. ARM s ním uvádí i zbrusu novou architekturu GPU
Spectre x360 je už na první pohled luxusní třináctipalcový ultrabook s otočným displejem ve stylu Yoga. HP se obecně poslední dobou snaží hlavně o pěkný design.
HTC Vive je zřejmě nejpokročilejší virtuální realita současnosti. Zapomeňte na hračky typu Google Cardboard, skutečným konkurentem HTC Vive je pouze Oculus Rift.
Aktuálně patří pod značku Honor jen pár modelů, takže se celkem snadno vybírá. 5X je nástupce Honoru 4X, má plnou podporu LTE a vždy jde o Dual SIM.
Gelid evidentne nič nevzdáva, potichu a rýchlo vydal nové Tranquillo. Otázkou je, či sa mu podarí nadviazať na zašlú popularitu predchodcov.
Jaká je vlajková loď největšího výrobce smartphonů? V ruce velká, zakřivení není pro každého, ale s výborným foťákem i výdrží.
GeForce GTX 1080 (Zdroj: HardwareLuxx)
16nm architektura Nvidie přináší architektonické změny, z nichž bude těžit virtuální realita, spoustu výkonu, ale také třeba velmi dobrou akceleraci multimédií
Třemi špičkových smartphony jsme nafotili stejné scény. Nyní odhalíme, které fotky patří kterému telefonu a podíváme se podrobněji na manuální režim a focení do RAWu.
Sony je první, kdo osadil do smartphonu 4K displej. Je to zbytečnost, nebo další evoluční krok k jemnějšímu rastru?
Třemi špičkových smartphony jsme nafotili stejné scény, abyste si mohli vybrat bez emocí či náklonosti k nějaké značce.
Pascal má přinést masivní zlepšení výkonu i efektivity, Nvidia ale také opět zvýšila ceny. První 16nm karty mají být v obchodech už za tři týdny
Svým zpracováním se ThinkPad Yoga 260 řadí mezi klasické ThinkPady na práci, navíc má ale otočný dotykový displej a integrovaný stylus.

Stránky

Novinky