Reklama

Hardware

Aktuálně patří pod značku Honor jen pár modelů, takže se celkem snadno vybírá. 5X je nástupce Honoru 4X, má plnou podporu LTE a vždy jde o Dual SIM.
Gelid evidentne nič nevzdáva, potichu a rýchlo vydal nové Tranquillo. Otázkou je, či sa mu podarí nadviazať na zašlú popularitu predchodcov.
Sony je první, kdo osadil do smartphonu 4K displej. Je to zbytečnost, nebo další evoluční krok k jemnějšímu rastru?
Třemi špičkových smartphony jsme nafotili stejné scény, abyste si mohli vybrat bez emocí či náklonosti k nějaké značce.
Pascal má přinést masivní zlepšení výkonu i efektivity, Nvidia ale také opět zvýšila ceny. První 16nm karty mají být v obchodech už za tři týdny
Svým zpracováním se ThinkPad Yoga 260 řadí mezi klasické ThinkPady na práci, navíc má ale otočný dotykový displej a integrovaný stylus.
Fnatic je australská organizace zabývající se elektronickým sportem, tedy počítačovými hráči. Dříve používal periferie Steelseries, nyní už má hardware vlastní.
Amazon Kindle Oasis: první pohled na prémiovou e-ink čtečku (video)
Amazon rozšiřuje svou nabídku čteček elektronických knih o prémiový model Oasis. Spolu s kvalitou provedení a funkcemi narostla i cena. Jaký je nejnovější Kindle v praxi?
Mezi herními notebooky se objevila nová značka Predator. Pod tímto názvem jste už mohli vidět stolní počítač, ovšem teprve nyní nabízí Acer pořádný herní notebook.
Přední český výrobce počítačových sestav Mironet skončil v našem vánočním velkém testu těsně druhý. A protože nic není starší než včerejší hardware, je tu nový test.
Microsoftu se povedlo něco, co měl udělat už dávno: přijít s hezkým a moderním designem nového telefonu. Po Lumii 640, 950 a 550 tu máme konečně telefon, co dobře vypadá.
Nový Huawei P9 už před londýnskou premiérou lákal na duální fotoaparát i pověst výborného poměru cena/výkon u předchozí generace.
Lynx má v nabídce novou generaci herních počítačů, která proti té minulé hodně dospěla. Stále jde o sestavu v průměrné skříni, ale s velmi vysokým výkonem.
Díky polohování je vhodná na zábavu, ale současně je i strojem na práci. Nová Yoga 700 nabízí rychlý disk, kvalitní displejem a dobrý poměr cena/výkon.
Konvertibilní notebooky s odtrhávacím displejem ve skutečnosti nejsou notebooky. Ať už jim výrobci říkají, jak chtějí, jsou to tablety s připojitelnou klávesnicí.

Stránky

Novinky