Reklama

Hardware

Letošek je rokem uvedení už velmi schopných headsetů pro VR na trh a svou část ekosystému připravila také Nvidia.
Dávno neplatí, že inkoust je na doma a laser patří do firem. Inkoustem lze tisknout levněji a na trhu jsou jen čtyři možnosti, takže výběr máte jednoduchý.
Nové tiché chladiče AMD pro APU a CPU s TDP do 95 W
Athlon X4 845 je první Excavator na desktopu, A10-7860K zase 65W čtyřjádrové Godavari nahrazující A10-7850K. A konečně se chystá něco nového do AM1.
Stále hledáme náhradu za už nevyráběnou Logitech UltraX. Stream 3.0 má papírově našlápnuto. Po čtvrt roce zkušeností vám řeknu, jak je to doopravdy.
Eurocom Sky X9
Jak se dělá absolutní výkonnostní špička? Vezmete Core i7-6700K, GeForce GTX 980 a dvě NVMe SSD v RAIDu a nacpete je do notebooku.
Zdají se vám běžné sedmadvacítky s WQHD příliš hrubé nebo prostě obecně moc velké? BenQ nabízí populárních 1440p na 24palcovém IPS.
Představte si obraz s rámem, který má místo plátna displej. Proti běžnému fotorámečku je velký, visí na zdi, nabízí mnoho funkcí a kvalitní obraz.
Lenovo Yoga 900
Nová Yoga má dotykový 3K displej otočný o 360 °, slušný hardware a nečekaně vysokou výdrž. Stojí to za cenu začínající nad 30. tis. Kč?
Myš má půlstoletí, úspěch ale zažila až před 20 lety. Jak se za tu dobu proměnila? Kdy ztratila kuličku, dostala kolečko nebo přišla o ocásek?
Exkluzívne na EHW – recenzia na najmenší model z najpopulárnejšej série odhlučnených skriniek. Zmestí sa do nej i poriadne vodné chladenie.
Ve skládání počítačů jsou Češi stejně jakou v hokeji a pití piva na špici. Jak se to dělá v zahraničí se lze podívat na příkladu HP a počítači Envy 750.
Nvidia GeForce
Jak si proti sobě stojí desktopová GTX 980, mobilní GTX 980 nebo třeba GTX 980M? Otestovali jsme absolutní špičku od Nvidie.
Acer Aspire F15
Hardwarem sice neoslní, jde ale o kompletně vybavený notebook s univerzálním použitím.
Pomohou nové ovladače Radeonům R9 Fury v souboji s highendovými Maxwelly? Vyzkoušeli jsme to hned ve dvaceti hrách naší testovací metodiky.
Zajímá vás, které články se v uplynulém roce četly nejlépe? A co vás přitáhlo nejvíc za celou dobu existence našich IT webů – tedy od podzimu 2007?

Stránky

Novinky

Reklama