Reklama

Hardware

Fnatic je australská organizace zabývající se elektronickým sportem, tedy počítačovými hráči. Dříve používal periferie Steelseries, nyní už má hardware vlastní.
Microsoftu se povedlo něco, co měl udělat už dávno: přijít s hezkým a moderním designem nového telefonu. Po Lumii 640, 950 a 550 tu máme konečně telefon, co dobře vypadá.
Lynx má v nabídce novou generaci herních počítačů, která proti té minulé hodně dospěla. Stále jde o sestavu v průměrné skříni, ale s velmi vysokým výkonem.
Díky polohování je vhodná na zábavu, ale současně je i strojem na práci. Nová Yoga 700 nabízí rychlý disk, kvalitní displejem a dobrý poměr cena/výkon.
Konvertibilní notebooky s odtrhávacím displejem ve skutečnosti nejsou notebooky. Ať už jim výrobci říkají, jak chtějí, jsou to tablety s připojitelnou klávesnicí.
U dražších počítačů už byly HDD na pozici systémových disků vytlačeny SSD, ale pro spoustu dalších určení doposud nemají náhradu.
MSI GT72S
Špičku herní nabídky od MSI jsme podrobili krátkému testu. Naměřili jsme i výsledky v Tom Clancy's The Division, Rise of the Tomb Raider a ve War Thunder.
Vyměnit jakýkoliv pevný disk za SSD je to nejlepší, co můžete pro nový i starší počítač udělat. Podstatně mu zvednete výkon a svižnost.
Jestli už máte pořádný monitor a vybíráte pořádnou grafickou kartu, pak před koupí nesmíte minout tento velký test.
27palcový FS2735 je v mnoha směrech unikátním monitorem. A zajímat se o něj zdaleka nemusí jen majitelé grafik Radeon. Obhájí svou vysokou cenu?
Apacer od dubna nabídne 240GB SSD s řadičem Phison, které zkusí zaujmout hlavně nízkou cenou.
Rise of the Tomb Raider je skvěle vypadající hra. Ale hlavně je to jedna z prvních vlaštovek s nálepkou „DirectX 12“. Jak DX12 ovlivňuje výkon highend grafik?
Zajímá vás herní výkon všech podstatných dnes prodávaných procesorů od Pentií a Core i3 architektury Skylake, přes nenasytné FX až po drahé Core i7?
Po síťových úložištích se Synology vrhlo i mezi routery a použilo stejné rozhraní jako v NASech.
Lenovo ThinkPad P70
ThinkPad P70 má profesionální grafiku nebo integrovanou sondu pro kalibraci displeje – a i bez nich jde o špičkový notebook.

Stránky

Novinky