Reklama

Hardware

Snímek čipu Skylake
Jako u Haswellu přináší 14nm tock novou architekturu jader CPU. Intel v ní bojuje se zákonem klesajícího užitku o další zvýšení IPC, zatímco tlačí dolů spotřebu.
Výkonnostní mezeru mezi GTX 960 a GTX 750 Ti se Nvidia rozhodla zaplnit oslabenou verzí první jmenované – GTX 950. Jak si vede proti R7 370 či starší GTX 760?
Pojďme si připomenout ty nejlepší staré hry. Potřebu rychlosti, svitky starců a válku v šestiúhelnících.
Jak GTA V, tak třetí Zaklínač se řadí mezi kandidáty na hru roku 2015. A hrát se budou ještě dlouho po vydání. Jak jsou na tom Radeony a GeForce nyní?
War Thunder se řadí mezi stálice na poli MMO, Project Cars po svém uvedení strhl pozornost nejen vizuální stránkou. Jak si vedou grafiky v nových verzích her?
MSI PE60 2QE
Klasický herní hardware v seriózním štíhlém stříbrném těle – to je nová řada notebooků MSI Prestige.
Tak schválne, kto z vás už horekoval nad žalostnými možnosťami natáčania svojho monitora? Otestovali sme niečo, čo oceníte.
Intel Core i7
S výrazným zpožděním po dvoujádrech přichází na trh s notebooky i čtyřjádrové procesory Core i7 páté generace. Jaké jsou?
Malý počítač od MSI disponuje kromě herního výkonu vším, co je dnes potřeba. Krabička s ergonomickým zapínáním na zkoseném rohu rozhodně zaujme.
AMD Fiji s pamětmi HBM přinesl osvěžení do vyprahlého pole herních grafik. Kromě ref. Fury X jsme proklepli hned dva R9 Fury: Asus Strix a Sapphire Tri-X.
Konečne sa nám podarilo dostať k high-endovým chladičom BeQuiet! a veruže je sa na čo pozerať. Posúďte sami v recenzii najvýkonnejšieho z nich.
Vydali jsme se na ostrov omrknout nejnovější základní desky Asus s čipsetem Intel Z170. Podívejte se, co nového přináší a jakou přeměnou prošly.
Po delší době se u Intelu událo něco zajímavého i z pohledu overclockerů. U Skylake si pohrajete se základní frekvencí, skoro jako za starých časů.
Nvidii se uvedením GTX 970 a 980 podařilo získat v highendu herních grafik citelnou převahu. Vrátí teď AMD se svými R9 390 a 390X úder?
Před ztrátou dat vás ochrání ideálně prevence – pravidelné zálohování. Co ale dělat, když už je pozdě a nezálohovaný disk přestal fungovat?

Stránky

Novinky

Reklama