Reklama

Hardware

Sama AMD nás chce navnadit náhledem na podrobnosti o HBM přímo ve spojitosti s Radeonem R9 390X. Je na co se těšit?
Dejte svým dětem za vysvědčení Windows tablet Lenovo Miix 3 8 nabitý LEGO® zábavou!
Acer Predator G3-605
Robustní tělo pro přenášení, Wi-Fi 802.11ac a nabušený hardware. Co víc si přát?
Platforma LGA 2011-v3, k níž se váže třeba procesor Core i7-5960X a paměti DDR4, tvoří vrchol současné nabídky a nejinak je tomu s Rampage V Extreme.
Momentálně asi nejlepší chytrý náramek na trhu patří zároveň k nejdražším, ale i tak má své mouchy. Největší předností je OLED displej.
V aktuálním vydání našeho srovnání najdete spoustu novinek od Huawei, Samsungu, LG, Lenova, Sony a dalších. Přidali jsme například řadu 7palcových tabletů
Cherry Evolution Stream XT
Spínače Cherry SX sice nejsou mechanické, Evolution Stream XT je ale na špici membránových klávesnic, co se kvality zpracování týče.
AMD Financial Analyst Day 2015
Před akcí Financial Analyst Day 2015 se toho povídalo hodně, pravda je ale nakonec trochu jiná. Jak to bude se Zenem, novými FX, APU a Radeony oficiálně?
Otestovali sme konečne originálny chladič nemajúci dvojníka! Dve veže, s celkovou hrúbkou ale pod štandardnú vežu, to je špecialita z Holandska.
Zajímá vás, kolikrát rychlejší je třeba Core i7-5960X oproti K6-233 nebo třeba Pentiu 166 do Socketu 7? Právě takovou „drobnou“ ilustraci výkonu pro vás máme.
Speedlink Gantry
Přenosné bezdrátové reproduktory se vám mohou vejít i do kapsy a přitom hrát lépe než leckerý notebook. Připojíte je přes Bluetooth a vydrží hrát na baterku i 5 h.
MSI 970A SLI Krait Edition se v redakci zrovna sešla s nejvýkonnějším procesorem AMD FX-9590. Ten není v jejím seznamu kompatibilních CPU, a tak…
Desktop mezi notebooky
Core i7-4790 a GeForce GTX 980 jsme otestovali stejnou metodikou jako desítky notebooků a zařadili do srovnávacích grafů mezi tato mobilní řešení.
Flash disk má dnes v kapse téměř každý. Možná ale nastal čas na upgrade. USB 3.0 už najdete v mnoha počítačích a vysoké kapacity se prodávají za hubičku.
Nástupce loňského modelu T440 vyměnil procesor Haswell za nový Broadwell. Nejvíce nás zajímá tenká verze „s“ značící provedení slim.

Stránky

Reklama

Novinky