Reklama

Hardware

Klávesnice s mechanickými spínači tvoří aktuální trend v oblasti periférií. Má Func se svým modelem KB-460 šanci uspět na zaplněném trhu?
A proč by jako nemohly být v NASu notebookové disky? Jistě, je to stále trochu zvláštní, ale u disků chceme spolehlivost, jejich výkon v úložišti moc neoceníte.
Pojďte s námi jako každý rok vybrat nejlepší v roce 2013 uvedený procesor, grafickou kartu, hru, smartphone a ocenit celý rok se snažící výrobce.
AMD FX
Přinášíme vám test procesoru mobilní řady FX z notebooku Lenovo Ideapad Z50-75. Není to výkonnostní špička, ale za svou cenu jde o zajímavý čip.
Milý Ježíšku, byl jsem celý rok hodný, a tak mi prosím pod stromeček naděl pořádný monitor. Určitě bude s vysokým rozlišením, takže pokud přibalíš…
Tablet za tři tisíce se čtyřjádrovým procesorem a panelem IPS? To musí být Čína, hodilo by se namítnout. Jenže už i velcí výrobci umí stlačit cenu takhle nízko
Odpovězte správně na pár jednoduchých soutěžních otázek a vyhrajte jednu ze tří sad komponent Enermax.
All-in-one sety vodního chlazení se v poslední době těší velké oblibě mezi uživateli. Fractal Design to zkouší s modelem vybaveným 240mm radiátorem.
Komponenty do počítače se kupují po celý rok, ale celou počítačovou sestavu nosí Ježíšek na Vánoce. A letošní test stojí za to, každý výrobce ze sebe vydal to nejlepší.
Lákajúce parametre a sľuby výrobcov. To vystihuje trio testovaných chladičov s cenami do 750 Kč. Objavili sme medzi nimi nového bombermana?
6 TB je momentálně nejvyšší kapacita disků od Western Digitalu, a když pomineme Hitachi s héliem a jeden drahý Enterprise disk od Seagate, tak nikdo tolik nemá.
Nikterak drahý tablet, gamepad, exkluzivní hry a streamování her z cloudu. To je stručná charakteristika tabletu od Nvidie, který aspiruje na tablet roku.
Můžete se těšit nejen na přeměřený Galaxy S5, ale i přidané S4 Active či Mini, Nvidia Shield Tablet, dva telefony Xiaomi a pár tabletů včetně českého Texetu.
Odhlučněné skříně s decentním designem, které Fractal Design označuje jako sérii Define, si už své renomé vydobyly. Jak se podařilo vylepšit už tak dobré?
Kdo jiný by nám měl nastínit vývoj nejen pevných disků, ale ukládání dat obecně, než právě největší producent HDD? Některá fakta vás možná překvapí.

Stránky

Novinky

Reklama
Reklama
-->