Reklama

Hardware

Příští verze operačního systému Android bude bezpečnější. Ale mobily a tablety lze před krádeží ochránit velmi jednoduše už teď
Výborný a velký displej, plno nejrůznějších funkcí, dobrý foťák. To je nejvyšší model telefonu od Nokie. Tedy Microsoftu. Zvykneme si?
Asustor je multimediální NAS, takže kromě úložiště pro data jej využijete i pro připojení k televizi a jako přehrávač hudby.
Služby Cloud Server dnes nabízí mnoho firem, přesto jsou mezi nimi výrazné výkonnostní rozdíly. V testu se dozvíte, že nejen parametry rozhodují.
Nvidia GeForce GTX 980M
Velký Maxwell přichází i do notebooků. Otestovali jsme novou verzi MSI GT72 s GeForce GTX 980M a výkon je opravdu impozantní.
cherry-strait
Klávesnice Cherry Strait klade design na první místo. Je kráska s membránami a nízkým zdvihem vhodná i pro každodenní používání?
Hlavnú ikonu má konečne už i stredná trieda chladičov. Mugen Max vie byť tým ďaleko najúčinnejším, čo si môžete za jeho cenu kúpiť.
Spousta českých webů není zabezpečena proti krádeži dat. Zabezpečte web nejprodávanějším firemním SSL certifikátem a vyhrajte mobilní telefon!
Nvidia GeForce
Nvidia nasazuje Maxwell a jádro GM204 i do notebooků. Měli bychom se dočkat mnohem lepšího hraní na baterku a výkonu pro vysoká rozlišení.
Grafické karty v podání Nvidie nabírají správný směr a vysoký výkon už neznamená osazení přímotopu do slotu PCI Express. Nové GeForce si polepšily u funkcemi.
Kamera v autě má největší smysl v Rusku, kde ji vozí skoro všichni. Na švýcarské dálnici byste toho moc nenatočili, ale někde mezi – u nás v ČR – se záznam hodí.
Jak se nám líbí nový telefon od Applu po pár dnech testování? Ještě před kompletní recenzí jsme sepsali první postřehy týkající se nové konstrukce a vylepšeného foťáku.
Hlučný nemusí být ani ten nejvýkonnější stolní počítač. Poradíme vám, jak proměnit svého digitálního společníka na doslova bezhlučné zařízení.
S příchodem tabletů to bylo ještě snadné, jenže pak se objevily hybridy – konvertibilní notebooky a tablety s klávesnicí.
Každý podnikatel by měl mít i webové stránky nebo e-shop. Služeb na trhu je nespočet. Ale pro každý projekt se hodí trochu jiné řešení. Jaké řešení tedy zvolit?

Stránky

Novinky

Reklama
Reklama
-->