Reklama

Hardware

Počítač ztrácí postupně na svižnosti a také se stává hlučnějším. Jednou za čas neuškodí generální prohlídka, vždyť počítač je jenom stroj.
Letné trópy sú v plnom prúde a procesor vášho počítača potrebuje schladiť viac než kedykoľvek predtým. Možno vás zaujme nový chladič Noctuy.
HP Pavilion x360
Malý notebook má dotykový displej otočný o 360°, svižné Core M i SSD a jen jednu palčivou nevýhodu.
PA322UHD od NECu je s odstupem nejlepším monitorem, který kdy prošel testlabem EHW. V mnoha ohledech je ukázkou toho, jak by to mělo správně vypadat.
Pojďme si připomenout ty nejlepší staré hry. Zachraňte zemi od vetřelců, pomožte českému policistovi a zatopte Hitlerovi.
Eurocom P5 Pro
Jaký je podivný kříženec notebooku a stolního PC? A jde odemčené čtyřjádro vůbec uchladit?
Zbierku otestovaných chladičov sme rozšírili o model, ktorého cena mu predurčuje len tie najvyššie ambície. Má i veľmi netradičné príslušenstvo.
Sluchátka SB JAM zaujmou nejen nízkou hmotností, díky které zapomenete, že je vůbec máte. Připojit je můžete jak přes Bluetooth 4.1, tak přes NFC.
Mobilní grafiky
Po velkém souhrnu mobilních procesorů si dnes posvítíme i na grafiky. Čeká vás 30 interaktivních grafů z her i benchmarků.
Mobilní CPU
Vyznáte se v mobilních procesorech? V interaktivních grafech pro vás máme pořádné souhrnné srovnání doplněné průvodcem modely na trhu.
Matrice typu IPS, 27", rozlišení 2560 × 1440 px, pokrytí sRGB i AdobeRGB, funkce uniformity podsvitu a to vše pod 17 000 Kč? Tady musí být nějaký háček!
Počítačových periferií se na rozdíl od zbytku počítače přímo dotýkáte, na jejich kvalitě proto záleží víc než na výkonu.
Kromě původního špatného displeje nebylo moc co vylepšovat a máme dobrou zprávu – místo kvaziherního TN zde najdete normální IPS.
Radeon R9 Fury X
Nový highend AMD slibuje luxusní provedení a tichý, ale výkonný vodní chladič; cenou jde ale přímo proti GeForce GTX 980 Ti.
Dnes je to čo ventilátor to iný rotor. Väčšina má nejaké svoje charakteristické, vlastnosti zlepšujúce prvky. My sme teda otestovali a porovnali 14 rôznych modelov.

Stránky

Novinky

Reklama