Reklama

Hardware

GeForce GTX 960 je dlouho očekávanou kartou. Konečně i střední třída Nvidie přechází na efektivní architekturu Maxwell a my jsme otestovali hned dva kusy.
Panasonic ToughPad FZ-G1
ToughPad FZ-G1 je 10" tablet odolný proti vodě, prachu, nárazům a pádům, s displejem čitelným na slunci a s čtečkou QR kódů.
Pod značkou CAT najdete už nějakou chvíli nejen bagry, buldozery a náklaďáky, ale taky mnohem drobnější věci. Třeba mobilní telefony.
Vybíráte mezi monitory do 4000 Kč a určitě nechcete TN? Pak by vás zaujmout v mnoha ohledech vydařený podzimní počin AOC.
Synology DS415play
Otestovali jsme pro vás aktuální modely čtyřdiskových úložišť od Synology. Vyplatí se investovat několik tisíc navíc za „pluskovou“ variantu?
Lenovo IdeaPad Yoga 3 Pro
Nová Yoga je opravdu pěkná a s úsporným procesorem Intel Core M-5Y70 (architektura Broadwell) vám umožní dost dlouhé používání na baterii.
Top model Raijinteku je síce kontroverzným produktom, do chladiacich análov sa zapíše bezosporu boldom. Všetko podstatné nájdete v našej podrobnej recenzii.
Hardwarová kalibrace, 27palcový IPS s 2560 × 1440 body a podporou širokého gamutu? To známe z monitorů za 50 000 Kč. HP si říká o polovic.
Chytré náramky jsou svými funkcemi zatím hluboko za očekáváním. Prozatím jde o lepší krokoměry, které vám spočítají ušlou vzdálenost a kvalitu spánku.
SSD s řadičem OCZ JetExpress (CES 2015)
Na veletrhu výrobci vydali nové generace disků a také ukázali prototypy pro budoucnost. Například SSD pro PCIE 3.0, s rychlostí až 3 GB/s.
HP Pavilion Mini
Malé krabičky jsou jednoznačně v rozmachu. A nenudí. Vždyť na CESu je k vidění třeba i NUC se střevy od AMD nebo prcek pro hraní s G-Sync.
Satellite P50T má prémiový displej a k luxusnímu dojmu přispívá kvalitní šasi i měkce bílé podsvícení klávesnice.
Konečne sa začínajú objavovať i cenovo dostupné pasívne chladiče CPU a sú (prekvapivo) použiteľnejšie, než sme očakávali. Nakoniec, presvedčte sa sami.
Nvidia GeForce GTX 980M
GeForce GTX 970M, GTX 980M a SLI dvou GTX 980M jsme proměřili v několika hrách a benchmarcích. Nárůst výkonu oproti minulé generaci je opravdu impozantní.
Broadwell řady U - čipy s GPU GT2 a GT3
Trvalo to, ale 14nm CPU jsou zde – tedy aspoň pro notebooky. Legraci přinesou vyšší takty a také posílené GPU. To v některých verzích zabírá většinu čipu.

Stránky

Novinky

Reklama
-->