Reklama

Hardware

Už i v čínští výrobci umí vyrábět dobré telefony. Meizu dokazuje už pár let, že lze s nízkými náklady vyrobit rychlý telefon a doplnit jej o povedené grafické rozhraní.
softmachines visc
Procesor s virtualizovanými výpočetními jádry prý dokáže sám rozsekat aplikaci na vlákna a oproti konvečním CPU dosáhne 2–4× vyššího výkonu na watt.
Příští verze operačního systému Android bude bezpečnější. Ale mobily a tablety lze před krádeží ochránit velmi jednoduše už teď
Výborný a velký displej, plno nejrůznějších funkcí, dobrý foťák. To je nejvyšší model telefonu od Nokie. Tedy Microsoftu. Zvykneme si?
Herní myši určené pro hráče MMO jsou již nějakou dobu na trhu. Aorus Thunder M7 se snaží zaujmout zákazníky kvalitní konstrukcí a netradičním designem.
Asustor je multimediální NAS, takže kromě úložiště pro data jej využijete i pro připojení k televizi a jako přehrávač hudby.
Služby Cloud Server dnes nabízí mnoho firem, přesto jsou mezi nimi výrazné výkonnostní rozdíly. V testu se dozvíte, že nejen parametry rozhodují.
Nvidia GeForce GTX 980M
Velký Maxwell přichází i do notebooků. Otestovali jsme novou verzi MSI GT72 s GeForce GTX 980M a výkon je opravdu impozantní.
Přišel čas rozbít nesmysly kolující nejen mezi diskutéry, ale i recenzenty a vnést do testů mobilních zařízení exaktní postupy z recenzí PC monitorů.
cherry-strait
Klávesnice Cherry Strait klade design na první místo. Je kráska s membránami a nízkým zdvihem vhodná i pro každodenní používání?
Hlavnú ikonu má konečne už i stredná trieda chladičov. Mugen Max vie byť tým ďaleko najúčinnejším, čo si môžete za jeho cenu kúpiť.
Spousta českých webů není zabezpečena proti krádeži dat. Zabezpečte web nejprodávanějším firemním SSL certifikátem a vyhrajte mobilní telefon!
Nvidia GeForce
Nvidia nasazuje Maxwell a jádro GM204 i do notebooků. Měli bychom se dočkat mnohem lepšího hraní na baterku a výkonu pro vysoká rozlišení.
Grafické karty v podání Nvidie nabírají správný směr a vysoký výkon už neznamená osazení přímotopu do slotu PCI Express. Nové GeForce si polepšily u funkcemi.
Kamera v autě má největší smysl v Rusku, kde ji vozí skoro všichni. Na švýcarské dálnici byste toho moc nenatočili, ale někde mezi – u nás v ČR – se záznam hodí.

Stránky

Novinky

Reklama
Reklama
-->