Reklama

Hardware

Dnes se naučíme zapnout trim a omezit zbytečné zápisy, čímž získáme vyšší výkon i menší opotřebení SSD. Povíme si však i o radách, které byste raději následovat neměli.
Číňané útočí na další segment trhu. Mi Band je fitness náramkem pro telefony s Androidem, který zaujme velmi nízkou cenou. Tím to ale rozhodně nekončí.
Synology na CeBITu
Jak jsem již předeslal v příspěvku do redaktorského blogu, účast naší redakce na letošním CeBITu byla podmíněna osobním pozváním od společnosti Synology.
Mezi výkonnými malými (čti: normálními) smartphony nemá Sony téměř konkurenci. U nového „Compactu“ dokonce zvětšil displej při zachování celkové velikosti telefonu.
Milovníci pěkně vypadajících her pozor – právě pro vás jsme připravili velký srovnávací test grafik od rozumné peníze stojících karet až po dnešní špičku.
CeBIT 2015
Tradiční veletrh počítačové techniky, elektroniky a všeho co s tím souvisí, našel i letos svém místo v německém Hannoveru. Na co se můžete letos těšit?
Pamatujete klasické ultrabooky? Tak takové počítače dneska dělá téměř jen Asus. Ostatní se vrhli na konvertibilní notebooky, ale Zenbooky jsou stále konzervativní.
Co znamenají údaje jako 128M×8, 256M×64, 2R×8? Jen málokdo jim skutečně rozumí, mohou však rozhodnout o tom, jestli je daný modul kompatibilní s vaší základní deskou.
Pořizujete grafickou kartu pro hraní her s co nejméně kompromisy? Zajímá vás výkon s ohledem na vysoká rozlišení? Radeony i GeForce jsme proklepli hned 21 hrami!
MSI GE62 2QF
Bez přehnané ceny nebo přehnaných proporcí nabídne MSI GE62 slušné provedení a vysoký výkon po všech stránkách.
Intel Broadwell
HD Graphics 5500 bude nejspíše nejosazovanější mobilní grafickou kartou následujícího roku. Najdete ji v ultraboocích i široké řadě běžných notebooků.
Acer je u nás průkopníkem chromebooků. Jednoduché svižné počítače s malým SSD diskem, na kterých zastanete 80 % práce.
Intel Broadwell
Dvoujádrové procesory páté generace Core se začínají objevovat v noteboocích. Co od nich můžeme čekat, jak se změnil výkon po procesorové stránce?
CryEngine prověřuje grafické karty už od dob prvního Far Cry. Jak si vedou GeForce a Radeony v jeho poslední iteraci?
Snímek čipu Intel Cherry Trail
V Barceloně byly otevřeny dvě linie útoku na ARM: 14nm Atomy Cherry Trail a čipy SoFIA s integrovaným modemem určené do těch nejlevnějších tabletů a telefonů.

Stránky

Reklama

Novinky

Reklama
-->