Hardware

Kvalitní matrice IPS, rozlišení 1920 × 1080 px na 23palcové úhlopříčce a cenovka pod 3000 Kč vč. DPH. Počkat, tady něco nesedí. Je GW2320 opravdu tak výhodný?
notebook
Racionální zákazník si často všimne, že na trhu není ideální notebook pro něj. Někdy chybí to, jindy přebývá zase ono. Proč a co by šlo zlepšit?
Jak zničit Atom? Nebudeme ty nejlevnější procesory pájet na desku, ale dáme lidem patici. Koncept APU a architektura Jaguar se dostává na ceny v řádu stokorun.
Ultrabook za padesát tisíc už musí být zcela bez kompromisů a Zenbook od Asusu takovým skutečně je. Má lehké 13" tělo, vysoký výkon i dlouhou výdrž.
Čtyřjádrový Jaguar se v noteboocích pohybuje už nějaký ten pátek, před recenzí samotné Toshiby M50D vám ještě přinášíme jeho drobný test.
Na 3D tiskárnách si doma pořád ještě nic užitečného nevytisknete. Vedle nich se ale objevují i mnohem levnější zařízení, jako třeba 3D pero.
Obojstranné ovešanie chladičov ventilátormi ich efektivitu zvýši, ale i predraží. Ako takéto modely obstoja v porovnaní s jednoventilátorovými?
Procesor Apple A7
64bitové jádro Cyclone architektury ARMv8 je zřejmě velmi silným návrhem, konkurovat by mohl i velkým desktopovým procesorům.
MSI GT70
MSI GT70 je tu opět v nové verzi. Maximálně nabušený notebook máme na recenzi opět se třemi SSD v RAIDu, 32 GB RAM a GeForce GTX 880M.
Nokia ohlásil tři, vlastně spíš dvě a půl Lumie. Špičkový model 930 má skvělý foťák, Lumie 630 a 635 zaútočí cenou. Přišel také první dual-SIM pro WP
V šestém díle testů zdrojů prověříme dva levné modely od Antecu a OCZ, které by měly být přímou konkurencí pro Seasonic OEM.
Společnost MSI se zaměřuje na herní počítače, převážně herní notebooky, sestava Nightblade formátu microATX proto vzbuzuje zájem.
Toshiba Satellite NB10t
11,6" netbook má dvoujádrový Celeron řady Bay Trail, dotykový displej a seženete jej za super cenu.

Stránky

Novinky

Reklama
Reklama