Reklama

Hardware

Spolu s prezentací jádra máme i první oficiální benchmark, který srovnává IPC desktopového Zenu a osmijádra Broadwell-E
Běžné fotoaparáty nemají příliš bytelnou konstrukci a do vody je ponoříte jen jednou. Jak fotí a natáčí video outdoorové kompakty?
HTC vydalo po delší době telefon, který se nám opravdu líbí. Desítka patří mezi nejlepší fotomobily.
Od vydání Core 2 Duo uplynulo přesně deset let. Já jsem procesor z této rodiny provozoval devět let, tomu je nyní konec.
Unikátní véčko s Androidem dá vzpomenout na staré časy telefonů, současně ale přidává moderní dotykové prostředí.
V prvním díle jsme otestovali levné kompakty, které nemají bůhvíjak bytelnou konstrukci a do vody je ponoříte jen jednou. Nyní je můžete srovnat s odolnými kompakty.
Tenké tělo s Full HD IPS displejem a svižným SSD za hodně dobrou cenu – to je třináctipalcový ultrabook Aspire S13 s výdrží přes deset hodin.
14nm verze architektury GCN má důležité změny, zvyšující výkon při stejných papírových „FLOPSech“. První Polaris se začíná bít v mainstreamu
Dokážete s levným fotoaparátem pořídit hezkou fotku, nebo lepších výsledků dosáhnete jen s pořádnou zrcadlovkou a jinak stačí fotit mobilem?
Novinka s označením HR má navíc optický snímač tepu, jinak orientovaný displej a hlavně spoustu nových funkcí, které jim může původní model jen závidět.
Xbox One S (E3 2016)
Xbox One S přehraje Ultra HD Blu-Ray či 4K Netflix a přináší do her podporu HDR. Microsoft potvrdil i plánovanou konzoli s vyšším výkonem
Smartphony nesoucí značku Vodafone nejsou žádnou novinkou. Operátor si je nechává vyrábět u známých výrobců a opatří je svým logem.
Aspire R13 je neobyčejný notebook. Acer použil zřejmě nejlepší možný způsob konvertibility – otočení displeje v půlrámečku Ezel Aero Hinge.
X1 Carbon není levnou záležitostí, ovšem už podle názvu jde o luxusně zpracovaný ultrabook z uhlíkových vláken, který splňuje i nějaké ty armádní specifikace na odolnost.
Procesor Broadwell-E pro patici LGA 2011-3
S Core i7-6950X můžete mít okolo 25 % výkonu navíc a Intel také vylepšil možnosti přetaktování. Jen kdyby nebylo té ceny

Stránky

Novinky

Reklama
Reklama