Reklama

Hardware

Nový dvoudiskový AS5002T je určen do domácností pro náročnější uživatele a řada AS50 se vyrábí v několika variantách pro 2 až 10 disků.
Okrem tria rôzne výkonných chladičov s ventilátorom kolmo fúkajúcim k základnej doske, sme obsiahlu databázu rozšírili i o neúčinný box Intelu. Ako si pomôžete?
Je pro vás rozlišení 3840 × 2160 px lákavé, ale bojíte se příliš titěrných bodů? Pak pro vás možná bude optimem 32palcový BL3201PT za rozumnou cenu.
Intel SSD 750
SSD 750 nebude pro domácí uživatele. Flashový disk v ceně přes 30 000 Kč v sobě však zahrnuje veškerou modernu a nabídne nejen vysoký výkon.
Dnes nejcennější firma na světě ukázala ostatním, jak se mají dělat smartphony, tablety a lehké notebooky. Jenže ne všechno, co Apple přinesl, bylo hitem.
Komu v nabídce nastupující vlny tzv. 4K monitorů dosud chyběl nějaký s neotřelým designem a současně vysokou kvalitu obrazu, toho by měl S277HK zajímat.
Active 24 patří mezi největší datacentra a poskytovatele webhostingu v České republice. Na naše všetečné dotazy odpovídal jeden z nejpovolanějších.
Logitech po delší době uvedl špičkovou bezdrátovou myš určenou nikoli pro hráče, ale pro náročné konzervativní uživatele. Stojí za ty peníze?
Dnes se naučíme zapnout trim a omezit zbytečné zápisy, čímž získáme vyšší výkon i menší opotřebení SSD. Povíme si i o radách, které byste následovat neměli.
Minule jsme si zavzpomínali, jak v socialistickém Československu vznikaly první počítačové kluby. Jaké všední problémy řešili uživatelé tehdejších počítačů?
Na popud vás, čitateľov, sme otestovali chladič, ktorý vzhľadom na svoje špecifikácie vábi veľmi atraktívnou cenou. Ide ale o vcelku rozporuplný produkt.
Číňané útočí na další segment trhu. Mi Band je fitness náramkem pro telefony s Androidem, který zaujme velmi nízkou cenou. Tím to ale rozhodně nekončí.
Vodní bloky jsou nedílnou součástí okruhu vodního chlazení. Vyplatí se připlatit si za vlajkovou loď od EKWB, nebo je lepší ušetřit a vzít levnější Alphacool?
Synology na CeBITu
Jak jsem již předeslal v příspěvku do redaktorského blogu, účast naší redakce na letošním CeBITu byla podmíněna osobním pozváním od společnosti Synology.
Mezi výkonnými malými (čti: normálními) smartphony nemá Sony téměř konkurenci. U nového „Compactu“ dokonce zvětšil displej při zachování celkové velikosti telefonu.

Stránky

Reklama

Novinky

Reklama