Reklama

Hardware

PQ321QE není novinkou, ale od svého uvedení je přece jen alespoň o tu třetinu levnější. Je těch stále vysokých 60 000 Kč dobrou investicí?
SSD je naprosto kruciální a výkon počítače posune do jiných sfér. Pokud jej v počítači nemáte, ve vlastním zájmu jej dokupte. Pak už nebudete moci jinak.
Pokud správně odpovíte na čtyři otázky a budete mít štěstí, můžete vyhrát silný procesor od Intelu pro platformu LGA 1150. Nebo tričko a kšiltovku.
Malý počítač VivoPC byl představen již před delší dobou. Asus jej nabízí ve třech verzích a jeho velmi drobné rozměry počítače předem určují, jak výkonný asi bude.
Jak si vedou faceliftované procesory Intel LGA 1150 (Haswell) v konkurenci dalších 28 CPU jak z vlastní stáje, tak od konkurenční AMD?
Pokud to s používáním tabletu myslíte vážně a chcete psát více než jen příspěvky do diskuzí, bude se vám hodit externí klávesnice.
Posvítili jsme si na dvanáct prvků „příplatkové výbavy“, jejichž přínos je minimálně sporný a v našich počítačích bychom se bez nich klidně obešli.
Nový model klávesnice od Logitech pro iPad Air nabízí jednak lepší tlačítka, umí plynule měnit polohu tabletu a přidává další řadu kláves s funkcemi
Intel Pentium 3530 Bay Trail
Pentium N3530 je vlastně čtyřjádrový Atom na vysokém taktu. Stačí jeho výkon na běžnou práci na notebooku? A zaslouží si Bay Trail nálepku Pentium?
Zeptali jsme předních výrobců, jaké základní desky by doporučili pro různé situace s použitím nových čipových sad od Intelu. Výběr kandidátů byl místy i překvapivý.
I když zrovna nejedete do Ruska, kamera snímající provoz před vámi se hodí pro dokazování viníka dopravní nehody. Eltrinex se navíc snadno používá.
Vypadá jako obyčejný monitor, ve skutečnosti je ale dotykový a uvnitř tepe Tegra 3, která pohání operační systém Android. Jak se toto kombo podařilo?
Jestliže Acer K272HUL nás navnadil kombinací kvalitního obrazu panelu AHVA a nízké ceny, BenQ BL2710PT dostává výborné známky skoro ve všech ohledech.
Dell Inspiron 7537
Inspiron 7537 je dotykový 15,6" notebook zabalený v pěkném a pevném šasi. Nabídne výkonnou grafickou kartu, skvělý displej a vysokou výdrž.
Chtěli byste desku vhodnou pro přetaktování, s kvalitní síťovkou a zvukovkou i podporou SLI a nechcete přitom zbytečně utrácet? Zvažte Gaming 7.

Stránky

Novinky

Reklama
Reklama