Reklama

Hardware

Notebooky velké 15" jsou tak akorát, aby se na nich dalo tvořit. Díky SSD jsou velmi rychlé a s pořádným Full HD displejem se dají koupit i za cenu pod 30 000 Kč.
Hry jako služba. Za 10 eur můžete hrát „libovolnou“ PC hru v kvalitě 1080p60. Stačí k tomu malá krabička se zlomkovou spotřebou oproti hernímu PC.
Zatím se 3D kamera s Intel RealSense objevila jen v prvních vlaštovkách, v nových zařízeních mířících na náš trh se ale bude objevovat stále častěji.
Řada Eizo CS se snaží nabídnout grafikům to nejpotřebnější a současně být ještě cenově dostupnou. CS270 je už svými specifikacemi hodně atraktivní.
Žiadna iná firma v odvetví nemá tak poriadnu a vyváženú produkciu chladičov ako práve Scythe. Každé ich dielo má mať na trhu vždy svoje miesto.
Pasivní skříň HDPlex H5 druhé generace
Postavit tiché PC není dnes zas takový problém, ovšem počítač, který by byl bezhlučný úplně už tak snadná záležitost zdaleka není.
Poznáte to, skôr, než sa naťahovať s ťažkou zrkadlovkou či hľadať kábel od mobilu, radšej by ste vytiahli pamäťovku a pracovali iba s ňou. Nie vždy to ale ide.
Asus Transformer Book T100 Chi
Transformer Book T100 Chi má krásný WUXGA displej, plnohodnotná Windows a přicvaknutelnou klávesnici připojovanou přes Bluetooth. Stojí pěkných 13 000 Kč.
Majstri chladiaceho remesla dobre vedia, ako má vyzerať poriadne optimalizovaný pasív. Lepšie na tom nie je ani Mugen Max, ani Ninja 4, a to už je čo povedať.
Ako prví sme otestovali nový procesorový chladič od našich susedov z Poľska. Jeho úlohou by malo byť poslať svojho nešťastného predchodcu do zabudnutia.
S rozpočtem pod 5000 Kč hráči vybírají mezi GeForce GTX 950 a Radeonem R7 370. Výsledky duelu už znáte, co když jej ale na starších hrách a s 4GHz CPU AMD?
Externí disky přestávají být díky USB 3.0 limitovány rozhraním a už i do těchto produktů proniklo SSD.
Intel Iris Graphics
Iris Graphics 6100 seženete i v poměrně levných noteboocích s dvoujádrovým CPU. Stojí to za to?
Otestovali sme koncepčne netradičný a zároveň ten najdrahší chladič typu top-flow, aký existuje. Ide po krku NH-C14S. Má sa Noctua klepať o trón?
Cherry se doposud orientovala spíše na klávesnice určené pro profesionální práci. Cherry MX Board 6.0 je jiný a cílí na hráče počítačových her.

Stránky

Novinky

Reklama