Reklama

Hardware

Fujitsu LifeBook T904
S plně otočným dotykovým WQHD panelem kombinuje LifeBook T904 i korporátní prvky. Kromě slušné dokovací stanice tu najdete třeba i čtečku otisků prstů.
Kvalitní hardware (Core i5, Full HD IPS, SSD) ve velmi odolném šasi při tloušťce 29,8 mm a hmotností pod dva kilogramy už chytne za srdce nejednoho geeka.
Cherry MX-Board 3.0
Výborné spínače Cherry MX Red (nebo Black, Brown či Blue) najdeme na zcela obyčejně vyhlížející klávesnici od stejného výrobce.
Lenovo má druhou generaci tabletů s netradičně řešenou baterií a speciálním stojánkem. Hardware doznal vylepšení a tablet je přitom za atraktivní cenu.
Vzpomínáte ještě na kluby pod hlavičkou SSM či Svazarmu, nákup počítačů v Tuzexu nebo pašování z Německa?
Microsoft Virtual Academy je portál, který nabízí zdarma profesionální online školení pro IT odborníky a vývojáře. K dispozici jsou zdarma kurzy v angličtině i v češtině.
Kolem All-in-One panuje u pokročilejších uživatelů názor, že jde vlastně o zbytečné počítače.
V boji proti mizerným displejům v noteboocích máme další zářez na pažbě. Toshiba nabízí patnáctku s rozlišením Full HD a panelem typu IPS za cenu pod třináct tisíc.
Tchajwanci tentokrát jakoby nechtěli nechat nic náhodě a na trh uvedli monitor s velmi atraktivní kombinací parametrů, funkcí a ještě přijatelné ceny.
V Hardware speciálu najdete dva testy grafických karet, celou plejádu monitorů nebo 66 mobilních displejů. Nechybí ani chladiče, procesory či notebooky.
Eurocom X7
17,3" notebook v sobě ukrývá hned dvě GeForce GTX 980M v SLI. Výkon karet už známe, jaký je zbytek notebooku?
Acer staví herní sestavy pod názvem Predator už dlouho. Kdysi měl dokonce skříň, která při vysunutí mechaniky otevírala jakési predátorské zuby.
Platforma AM3+ bude jen dožívat, a tak nás nové výzvy čekají jen mezi APU. Po Kaveri přichází Carrizo a s ním poslední jádra rodiny „stavebních strojů“.
V oblasti procesorů převratných novinek Intel v uplynulém roce mnoho nepředvedl. V tomto roce ale podle předběžných informací hodlá více inovovat.
Panasonic ToughBook CF-AX3
Lehký dotykový 11,6" ultrabook můžete otevřít o 360 ° a najdete v něm rychlé SSD. Přitom jde ovšem o přístroj, na kterém byste takříkajíc mohli dřevo štípat.

Stránky

Novinky

-->