Hardware

Zabiják vlajkových lodí, tohle klišé provází novinku čínského výrobce OnePlus, který dříve prodával smartphony pod značkou Oppo.
Skloubit i na náročnější hry dostačující výkon s malým formátem a dobrými provozními vlastnostmi nikdy nebylo jednoduché. Zkuste se u nás inspirovat.
Chytrých smartphonů s dotykovým displejem je tolik, že se pomalu nedá vybírat, zato obyčejné telefony s tlačítky a kvalitním zpracováním, které vydržely týden, vymizely
lamptron-cw611-logo
Regulátory ventilátorů byly v minulosti nezbytnou součástí tichých PC. Mají smysl i v dnešní době, kdy je automatikou vybavena každá základní deska?
Ačkoli už označením A10 prozrazuje, že v žebříčku APU AMD bude na vrcholu, nabízí 7800 běh v režimu TDP 45 W. Jak se šetření elektřiny projeví na výkonu?
Eurocom Shark 3.0
Shark 3 je výkonný, kvalitní a má další přednosti. Není to ale za 44 990 Kč trochu málo?
Lenovo IdeaPad Y50
Na recenzi máme Lenovo IdeaPad Y50 s Ultra HD – 4K displejem a GeForce GTX 860M. Jaký je výkonový rozdíl oproti zažitému Full HD?
Situace na poli nejlevnějších desktopových a maloserverových procesorů se letos radikálně změnila. AMD Kabini už známe, ale jak je na tom Bay Trail?
Chytré a drahé hodinky s GPS pro sportovce tu jsou už déle, ale línější většina lidstva ocení spíše sportovní náramky. Vy snad ještě na ruce nenosíte nic s Bluetooth?
Specifikace 24palcového 4K monitoru od Dellu jsou dechberoucí: kromě rozlišení 3840 × 2160 px zvládá i široký gamut AdobeRGB a hardwarovou kalibraci.
Acer TravelMate B115
TravelMate B115 je malý, lehký a absolutně tichý. Za méně než deset tisíc korun jde o žhavého kandidáta na nenáročný cestovně-pracovní notebook.
Alcatel s každou další generací přináší zajímavější a zajímavější modely. Nově má v nabídce kromě úplného high-endu také luxusní designový model
Prakticky všechny malé HD přehrávače se mění v zařízení s Androidem. Nikomu se příliš nechce vyvíjet vlastní systém a současný Android už začíná být použitelný.
Znáte repro sestavy typu 2.1? My jsme se rozhodli dát jim šanci a udělat pro vás malý test. Nebojte, cenově vás nezruinují a v určitých oblastech i potěší.
V trafikách právě najdete nové letní vydání oblíbeného HARDWARE speciálu, který je nacpaný recenzemi, velkými testy i zajímavými teoretickými tématy

Stránky

Novinky