Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Uf, to je prakticky tři roky starý telefon. Je plně v rukou Samsungu, jestli se dočká nového softwaru, ale vzhledem k nízké popularitě bych se divil, kdyby zrovna Samsung spěchal s aktualizací. Ale nechme to vykrystalizovat. :-)

Skoro určitě se dočká, jen to nebude hned v první vlně. :-)

Je to myslím jasné. Mezi oznámením a zahájením prodejů sice bude nějaká prodleva, ale je pravděpodobné, že budou dodávat mobily s nehotovým systémem a pak to budou postupně dolaďovat. Ostatně, stejně to dělají na desktopech s Windows 10. ;-)

To už je vina lokalizace.“ Nicméně, pořád je to špatně odvedená práce na straně Microsoftu, jen ty popisky nevznikly přímo v Redmondu. ;-)

Tohle jsem kritizoval už na prozatímním finální sestavení. Ty nabídky se na desktopu automaticky nafukují, když použiješ dotykový ovládání. Působí to spíš jako chyba, že je teď na ploše ta nabídka tak velká… :-)

Myslím, že je to spíš logo Microsoftu. :-) Bohužel to opravdu vypadá na softwarová hlavní tlačítka, a to mě netěší.

Vyjadřujte se, prosím, slušně.

Nikoli, Vista byla dokončena v roce 2006, ale na trh byla oficiálně uvedena až v lednu 2007. ;-)

Bez rezervace by se nic stahovat nemělo, tudíž by ani neměl vzniknout tento adresář. Jak zastavit rozjetý vlak, v tuto chvíli říct nedokáži.

Přečtěte si to znovu. Píši, že nemůžu zrecenzovat produkt, který ještě nebyl hotový a byl dokončen v podstatě až dnes. Recenzovat službu je trochu problematické samo o sobě v tom, že recenze může být brzy neplatná, to ano. Přesto se nebudeme tvářit, že by se služby recenzovat nedaly a že se to neděje. Stejně tak budeme recenzovat Windows 10. Ale mohu recenzovat až (prozatímní) hotovou verzi, tj. tu, kterou všichni dostali 29. července. :-) Ono za měsíc se všechno stejně nezmění. V případě Windows může většina výtek přestat platit třeba po roce, ale zase tak brzo (za dva měsíce) ta recenze neplatná určitě nebude. Pocity popsat mohu už dnes, ale teprve finální verze mi prozradí některé věci. Opravdu není možné vystavět recenzi na nehotovém produktu. To by spíš šlo o první dojmy či preview. Vím, že hodně slovíčkaříme, ale tak to je. Když už nic jiného, alespoň budu recenzovat to, co začali uživatelé dostávat do rukou. Jakákoli kritika už bude v takovém případě oprávněná a jen těžko zpochybnitelná.

Nebojte, u nás to s volnem o svátcích moc žhavé není. Aspoň u mě ne, nové události na svátky neberou ohledy. :-)

Vím a děkuji! Přesto jsem ještě ctili potřebu se malinko vyjádřit. Děkuji za chválu, budu se snažit držet nebo zlepšovat nastavenou úroveň. :-)

Osobně se používání anglických či „českoanglických“ termínů opravdu snažím vyhýbat, jak to jen jde. Software ale beru jako zavedený výraz v oboru, nikoli moderní výkřik poslední doby, a v tomto případě nešlo o význam programy. :-) S forkem si nevím rady, taky z toho slova nejsem nadšený, ale české termín, který by nebyl obskurní, mě zatím nenapadl. Onož se použít dá, ale nejsem si jistý, nakolik je každému prozradí pravý význam.

Stránky

Reklama