Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Bohužel vám nemám mnoho co nabídnout. Ví se pouze, že OneDrive má problém s „nahatými fotkami“. Jinak si tam můžete dát soubory libovolné, a to od nedávna až do velikosti 10 GB. Pokud na nějaké omezení narazíme, určitě vás infromujeme.

Windows with Bing nejsou zdarma, jedná se pouze o levnější edici. Zdarma jsou naproti tomu Windows vždy pro zařízení, které se úhlopříčkou displeje vejde do 9".

Qik je aplikace, ktera je dostupna pro Windows Phone. Qik Fliks je pak konkretni funkce, ktera v klientu pro WP dostupna neni.

Mám kamaráda vývojáře, který si myslí, že by to ovlivnilo docela dost programů. Víc k tomu říct nemůžu, protože sám vývojář nejsem.

Myslím, že se dočkáme s IE 12. Bylo by nanejvýš podivné, kdyby další IE nepodporoval nahrávání složek, když tuto funkci podporuje jiná domácí služba – OneDrive. :-)

Pokud vím, tak tuto funkci podporuje Chrome a Firefox, Internet Explorer (11) nikoli. Chtěl jsem si to ověřit, ale zatím mám k dispozici pouze starší verzi OneDrive, která ještě nahrávání složek nepodporuje.

Windows 8.1 nesla kódové označení Blue. Threshold je pak kódové jméno Windows 10.  U Windows 8 výjimečně kódové jméno neznáme, Microsoft systém vždycky presentoval jako Windows 8.

Nikoli, technologie Qualcomm Quickcharge 2.0 je specifická pro SoC Snapdragon 800. HTC 8X obsahuje starší Snapdragon S4 Plus.

K VivoTab 8 nedostanete stylus. Zařízení by mělo být podstatně levnější, i díky novému způsobu licencování Windows. (To se ale zřejmě už promítlo do Vivotab Note 8.) Jak se cena promítne do zpracování, nevíme.

Podle mne je to monstrum kvůli tělesným parametrům. (V poměru k tomu, co běžně považujeme za notebook.) :-)

Stránky

Reklama
Reklama
-->