Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Jak se to vezme. Já třeba mám rád novinky a jsem rád, že se software rozvíjí. ¨Že to není pro každého, o tom žádná. :-) Ale co vím, tak kompatibilita je v posledních letech dobrá a upgrade moc paseky nenadělá.

Každopádně Myerson myslím přímo popřel, že by se předplatné chystalo. Náběh k tomuto modelu mají v Redmondu už delší dobu, ale jak jsme se bavili s Lukášem, tak jsme se nakonec shodli, že mají víc důvodů, proč předplatné u Windows neuplatnit. Prozatím jsme oficiálně v suchu. :-)

Mně se třeba včera Lumia 830 zaktualizovala sama, oficiální cestou. :-)

Dík, raději si nechám vyšetřit zrak. :-)

Takhle, WebView používají různé aplikace k zobrazení stránek v rámci aplikace. Dalo by se to přirovnat k IE ve Windows, který je často používán stejným způsobem, protože se jádro IE nachází v každé instalaci Windows.

A vy jste si všiml, že by ta záplata už opravdu vyšla? ;-) Kdepak, venku bude až zítra. Stačí zkontrolovat historii instalací Windows Update. :-)
Podivejte se, kde je dioda unistena. :)

To je ten člověk, který veřejně přiznal, že to tehdy v Microsoftu pořádně zbodali. :-)

Windows Phone 8.1 Update je verze operačního systému. Denim je pak samostatně stojící firmware, kterým Nokia vylepšila smartphony s Windows Phone. Předchůdcem Denimu byl Cyan.

Já to zkoušel a normálně mi gDocs editují ten originální soubor. Ale je to úplná novinka, tak tu funkci zřejmě ještě nemusí mít každý…

Článek se zabývá situací v Rusku, nepopírá situaci v jiných částech světa, jen se věnuje svému subjektu. Až budeme v jiném článku řešit USA, tak budeme řešit USA, případně jinou zemi. Buď jak buď, v Rusku sice homosexualita není zákonem postihována, ale většinová společnost se na homosexuály dívá skrze prsty a jsou známy případy, kdy sexuální orientace např. vedla k diskriminaci v zaměstnání. Opět, tímhle konstatováním faktů nepopírám situaci v jiných zemích. Mimochodem, postoje částí USA k homosexualitě jsme řešili např. v souvislosti s Brendanem Eichem z Mozilly. ;-)

Jedná se o proxy, která by web měla zpřístupnit na počítačích, kde je TPB blokováno. Současně tato stránka uchovává obsah z TPB v mezipaměti, takže slouží jako zdrcadlo. Funguje ve chvíli, kdy zdroj – TPB – není dostupný. :)

O tom jsme už v některém díle mluvili, teď ani nevím, jestli jsme to zmínili naposledy. Každpádně, webový Skype ve Chrome OS nejede. ;-)

Tento podcast jsme od začátku plánovali vést formou nezávazného rozhovoru, to jsme ostatně v některém díle zmínili. S nejlepším svědomím a svědomím mluvíme o věcech, které nás zaujaly nejvíce, ať už v negativním nebo pozitivním slova smyslu. Selektivně vytrháváte věci z kontextu. Třeba já jsem se pouze pár slovy zmínil o tom, že je hodně fajn tlumení jasu displeje na nulu, protože to ve světě Windows není žádný standard. Co chcete slyšet? Že na chromebooku nespustíte řadu aplikací? Ale o tom jsme mluvili. Navíc myslím, že právě takové zkušenosti a zajímavosti z reálného života posluchače zajímají. Můj závěr navíc byl, že chromebook nemůžu s čistým svědomím doporučit nikomu, snad s výjimkou nasazení ve školství.  Přesto, jako každé zařízení, i chromebook má své výhody a i ty jsme zmínili. Nevidím na tom nic špatného. Snad vás některá naše konkurence uspokojí víc. Na další nekonstruktivní nadávání už reagovat nebudu.

Když zapnete kompaktní režim (Zobrazit | Kompaktní zobrazení postranního panelu), jako je v článku uvedeno, žádné velké mezery mezi kontakty v postranním panelu nejsou. ;-)

Stránky

Reklama
-->