Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Antivir bude nadále chytat viry a firewall blokovat některé typy útoků. IE pro Windows XP aktualizován nebude, neb se jedná o systémovou součást. Řešením je aspoň přejít na jiný prohlížeč, jenž záplatován bude. S tím systémem to máte podobné jako s nezáplatovaným prohlížečem – vždy se najdou nová zranitelná místa, která může útočník prostřednictvím webové stránky zneužít. V tom vám nepomůže antivir ani firewall. Nejlepší a skutečné účinné řešení je zranitelné místo definitině zavřít záplatou.

Dobrý den, v Androidu 4.2 přidal Gogle vlastní možnosti, jak si přizpůsobit obsah zamykací obrazovky. Dlouho předtím to nicméně uměly různé aplikace třetích stran, takže se na ně neváhejte obrátit. Namátkou zkuste WidgetLocker. :-)

Čisté ROM se stáhnout dají. Musel byste pečlivě vyhledat správnou ROM a také nástroj. Rozhodně downgrade není tak pohodlný a jednoduchý jako u Nokií.

Úplně jisté to není, ačkoli přítomnost funkce v Developer Preview beru jako velice pozitivní náznak.

Díky, opraveno. :-)

Jak se to vezme. Podpora Windows 8 RTM skončí po dvou letech od vydání Windows 8.1. Tento cyklus odpovídá dřívějším Service Packům. Jarní aktualizace ale nemá být brána jako velký upgrade, jde prostě jen o jednu z běžných aktualizací, které se instalují skrze Windows Update každý měsíc. Reálně přináší novinek opravdu dost – dost na to, aby se systém přejmenoval na Windows 8.2 –, ale Microsoft chce, abychom měli všichni vždy nejaktuálnější software,

Domácí uživatelé do mají docela jednoché. :-) Zkontrolujte historii aktualizací a vyhledejte položku s označením KB 2919355.

Windows Update

Takhle: z MSDN nebo TechNetu se nové instalační obrazy stáhnout dají. Takže ano, nové instalačky vznikly.

Kamarád mi před pár týdny posílal obrázek, jak u něj vypadá používání Chromu. :D

Chrome fail

Takže už máte nové tmavé Spotify? :)

O tom chystáme samostatnou novinku na zítřek. Jinak jsme se tématu věnovali tolikrát, že nás už bolí prsty od neustálého bušení do klávesnice. :-)

Cenu telefonu stlačili hodně dolů, takže se nelze až tak divit. Lumie 520 i 630 na tom byly úplně stejně. Navíc si nemyslím, že by to bylo ke škodě. V případě Windows Phone není oněch 512 MB nijak zvlášť omezujících, ne? :-)

Kdybych rok počkal, mohl jsem to mít zadarmo. Takhle jsem za navigaci Drive+ zaplatil skoro litra. Zase tak mi to ale žíly netrhá. :-)

Kdyby jim ruplo v kouli, aktualizaci by vydat nemuseli. Zatím je ale na oznámení brzo, dočkejme času. Poslední záchranou možností případně bude vývojářský program, který vám umožní na nejnovější systém přejít rovnou. Netřeba se čehokoli obávat. :-)

Je to pouhé konstatování skutečnosti. ;-)

Stránky

Reklama
Reklama