Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Moment. Jdu na web Nvidie pro ovladač ke své grafické kartě, dostanu přesně tuhle verzi. Název Game Ready nenapovídá nic o tom, že je to beta. Není nikde uvedené, že je to beta. V poznámkách stojí: "Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases, including Virtual Reality games. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1."

Jak mám vědět, že bugy jsou očekávané? Tohle je ovladač, který Nividia široké veřejnosti nabízí ke stažení. Váš argument neobstojí. Na tom webu ani není sekce se známými problémy. Musím jen najít relativně skrytý seznam změn, stáhnout ho a otevřít.

Díky za ohlášení, překlepy opraveny.

Je to myšlené tak, že vývoj prakticky skončil před lety. Thunderbird je v servisním režimu a nové funkce do něj prakticky nepřibývají. Mozilla by se ho ráda zbavila. Pošťák sice oficiálně žije, ale reálně jen přežívá v ústraní.

Tonoucí se stébla chytá. Tohle říkají pokaždé, mění se ale reálně situace? Neřekl bych. Zmiňoval jsem to také v komentáři Windows na mobilech jsou dnes mrtvá platforma, přešel jsem na Android. Aplikacích je pořád málo, jak jsem řešil v jinm komentáři, případné porty cestu záchrany nepředstavují: Portované aplikace Windows nezachrání. Přináší funkce, ale jsou pomalé. Navíc se silně ztenčily jž tak průhledné prodeje mobilů s Windows. Ekosystém táhly Lumie, jenže s těmi Microsoft skončil. Ve článku výše jsem uvedl, že Windows na mobilech je mrtvý. Aktuálně to tak je.

Myslím, že počítán poměr přístupů podle zařízení. Díky, překlep opraven. :)

1) Rád se nechám přesvědčit, že Windows na mobilech není mrtvý. 2) Přečtěte si celý článek.

Díky za upozornění, opraveno. :)

Dobrý den, to máte pravdu. Ne, že bychom to nevěděli, ale to je ta zavedená česká výslovnost, na kterou jsme zvyklí. Ani nás už nenapadlo to říkat jinak. Zapracujeme na tom, díky za podnět.

Nenachytali, kdybych použil jiný zdroj, uvedl bych jej. Zrovna já jsem na etiku háklivý. Čerpal jsem od Gartnera, jak je uvedeno v článku, není důvod čerpat zdrojová data odjinud. Tabulku jsem přepisoval ručně, takže jsem se musel upsat, obávám se.

Pro tyhle lidi jsou tady tzv. hloupé telefony, ne? :P

Člověk je roky naučený používat nějaký výraz a už nad tím nepřemýšlí do důsledku. Právě NetMarketShare.com myslím klame názvem. Máte pravdu, že si musíme srovnat terminologii. Díky za podnět.

Ano, tam by se nic měnit nemělo.

Díky, já vždycky zapomenu, že to Valve plete. Sám to ovšem taky rád pletu...

Doplnil jsem provizorně odkaz ke stažení na ulož.to.

Stránky

Reklama