Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Moc toho nevíme, ale v článku je zmíněno, že půjde o samostatný nástroj. ;-)

Systém na některé Lumie po značně omezenou dobu bylo možné dostat, takže je to rarita, ale je to možné. :-)

Toto je pouze článek, který vás má seznámit s jedním bezpečnostním programem. Berte to jako takový tip, podobný článek to není (a nebude) jediný, takže si z bezpečnostních řešení jistě vyberete. ;-)

Teoreticky ano.

To nepomůže. A ne, v Microsoftu teď naopak brčí zaoblené hrany, viz Windows 10. :-)

Nevím, odkud máš, že to řešení bývá velmi dobré, ale co vím, tak je výsledek pokaždý jiný a zpravidla mimo. :-) Zkoušels to na svých fotkách? :D

Souhlasím, určitě to zařídíme.

Ovšem, že jsme ji viděli a používáme ji. :-) Právě uživatelské prostředí si oproti předchozím sestavením začíná sedat. Jedna věc je, jestli se mně osobně líbí, druhá pak to, zda je konzistentní. I když systém zatím má své problmy, nemám potíže věřit tomu, že ho do léta dodělají. Zato na těch mobilech mi připadá, že vývoj bude trvat roky. :-D Start mi funguje a kolega říká, že jemu také.

Pubtran jsem zkoušel. I když má bezva funkce, WMM jízdní řady jsou mnohem hezčí a příjemnější a dal bych jim kdykoli přednost. :-)

Myslím, že to bylo myšleno tak, aby telefon fungoval jako plnohodnotný počítač po připojení k monitoru. Podle mě se s Desítkami dočkáme, i když ne hned.

Jo a jak jsme v minulosti několikrát psali, tak Windows 10 pro malé tablety, tj. edice bez desktopu, vzniká sloučením Windows Phone s Windows RT. Takže experimenty s Windows RT určitě nepřijdou vniveč, naopak se jedná o cennou zkušenost a podklady pro další projekty. :-)

Microsoft nepřišel s Windows pro ARM přes noc. Experimenty se táhly dlouho před Windows 8 a např. existovala verze Sedmiček, která na ARMu běžela, jen se ovšem na veřejnost nedostala. Surface RT zrovna přišel v době, kdy Intel uvedl první procesory použitelné na mobilních platformách. Do té doby nebylo realistické postavit opravdový tablet (dlouhá výdrž) s Windows. Microsoft sám nevěděl, jestli se kombinace Windows + ARM uchytí. Tak to prostě zkusil a neuspěl.

Stránky

Reklama
Reklama