Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Dobrý den, to máte pravdu. Ne, že bychom to nevěděli, ale to je ta zavedená česká výslovnost, na kterou jsme zvyklí. Ani nás už nenapadlo to říkat jinak. Zapracujeme na tom, díky za podnět.

Nenachytali, kdybych použil jiný zdroj, uvedl bych jej. Zrovna já jsem na etiku háklivý. Čerpal jsem od Gartnera, jak je uvedeno v článku, není důvod čerpat zdrojová data odjinud. Tabulku jsem přepisoval ručně, takže jsem se musel upsat, obávám se.

Pro tyhle lidi jsou tady tzv. hloupé telefony, ne? :P

Člověk je roky naučený používat nějaký výraz a už nad tím nepřemýšlí do důsledku. Právě NetMarketShare.com myslím klame názvem. Máte pravdu, že si musíme srovnat terminologii. Díky za podnět.

Ano, tam by se nic měnit nemělo.

Díky, já vždycky zapomenu, že to Valve plete. Sám to ovšem taky rád pletu...

Doplnil jsem provizorně odkaz ke stažení na ulož.to.

Škoda, že nebude doteková varianta s full HD. :-(

Ale jo, čekal jsem to. :-) Žádné tajemství to není. Redakce ovšem pouze tvoří obsah, technické věci řeší jiní. Doufejme, že bude tento prohřešek co nejdříve napraven.

Troufám si tvrdit, že šíříte zažitý stereotyp. Android je v současnosti vyspělý systém a na padání aplikací si nemohu stěžovat. Jedna nejmenovaná byla nějak špatně udělaná, takže padala ráda, za několik měsíců jsem ale jinak žádnou nestabilitu nezpozoroval. Naopak kamarád si pořídil iPhone a je překvapený z toho, jaké problémy má iOS. Právě jemu aplikace padají poměrně často. To jen tak na okraj. :-)

Vidím, že v tomto bodě jsem to opravdu prohodil. Já jen že jsem si vzpomněl, že jsem tam v jednom případě psal o procentních bodech, ale jinde o procentech, samozřejmě že jsem však udělal chybu na jiném místě. Tohle je dost důležité, i když snadno přehlédnutelné, takže neváhejte „rýpat“. :-) Díky za upozornění.

Díky, opraveno. To nejsou. Je myslím uvedené, kde je řeč o procentech a kde o procentních bodech. :-)

Ano a bude v některém bodě prodloužena. Nový produkt přijde možná s novou platformou, ale na počítačích s nejvyšší pravděpodobností žádný Windows 11 neuvidíme. Microsoft uvádí datum podpory pro první verzi Desítek, kterou vydal loni v červenci, nikoli pro verze následující. Ano, mohl by jej už uvést, nevím, proč tak nečiní. K oficiálnímu posunu data podpory by mohlo podle mně dojít, až definitivně přestane podporovat první verzi Windows 10, tj. v1507. (Nepočítám do toho speciální neměnnou edici pro podniky, jen spotřebitelskou variantu.)

Nevyjde a neuvažuje. I kdyby ano, článek by smysl nepostrádal.

Stránky

Reklama