Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Jak se to vezme. Podpora Windows 8 RTM skončí po dvou letech od vydání Windows 8.1. Tento cyklus odpovídá dřívějším Service Packům. Jarní aktualizace ale nemá být brána jako velký upgrade, jde prostě jen o jednu z běžných aktualizací, které se instalují skrze Windows Update každý měsíc. Reálně přináší novinek opravdu dost – dost na to, aby se systém přejmenoval na Windows 8.2 –, ale Microsoft chce, abychom měli všichni vždy nejaktuálnější software,

Domácí uživatelé do mají docela jednoché. :-) Zkontrolujte historii aktualizací a vyhledejte položku s označením KB 2919355.

Windows Update

Takhle: z MSDN nebo TechNetu se nové instalační obrazy stáhnout dají. Takže ano, nové instalačky vznikly.

Kamarád mi před pár týdny posílal obrázek, jak u něj vypadá používání Chromu. :D

Chrome fail

Takže už máte nové tmavé Spotify? :)

O tom chystáme samostatnou novinku na zítřek. Jinak jsme se tématu věnovali tolikrát, že nás už bolí prsty od neustálého bušení do klávesnice. :-)

Cenu telefonu stlačili hodně dolů, takže se nelze až tak divit. Lumie 520 i 630 na tom byly úplně stejně. Navíc si nemyslím, že by to bylo ke škodě. V případě Windows Phone není oněch 512 MB nijak zvlášť omezujících, ne? :-)

Kdybych rok počkal, mohl jsem to mít zadarmo. Takhle jsem za navigaci Drive+ zaplatil skoro litra. Zase tak mi to ale žíly netrhá. :-)

Kdyby jim ruplo v kouli, aktualizaci by vydat nemuseli. Zatím je ale na oznámení brzo, dočkejme času. Poslední záchranou možností případně bude vývojářský program, který vám umožní na nejnovější systém přejít rovnou. Netřeba se čehokoli obávat. :-)

Je to pouhé konstatování skutečnosti. ;-)

Konkurence nevede přístupné statistiky poslechů, v tom je Last.fm stále nenahraditelné. Jestli zdechne, tak budu hodně našvanej. :-)

Jde o to, že vývoj takových aplikací by měl být výrazně jednodušší a aplikací s podporou vícejádrových aplikací by tím pádem mělo přijít podstatně více. :) Zkusím vymyslet lepší nadpis.

Share mi nevadí, ale Add comment místo Reply zní fakt divně.

Ano, technicky vzato Microsoftu nic nebrání v tom, aby si přečetl data ve schránkách uživatelů Outlook.com. Podobně jako si jiné firmy mohou číst zprávy svých uživatelů. Je to problém e-mailu obecně. Nicméně, nemyslím si, že by to Redmondští (či jiní) praktikovali. Za prvé, co by v nudných obyčejných konverzích hledali? Za druhé by si koledovali, riskovat negativní kritiku nebudou. Máme slovo firmy, která případné narušení soukromí hodlá nejprve dopodrobna projednávat s právním oddělením. Myslet si o tom každý může své, to jistě.

Nechci rýpat, ale přímo v článku je věta: Odkazy na stažení aplikací naleznete vždy na webu www.onenote.com. :-)

Stránky

Reklama
Reklama