Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Microasoft na to pamatuje, takže se to pořád vejde na DVD. ;-)

Od Windows 7 ani k vypálení nepotřebujete speciální program, v kontextové nabídce souboru ISO prostě zvolíte zapsání na disk. :-)

Nešlo by aspoň přenést stávající systém a pak jej zkusit přeinstalovat pomocí integrované funkce pro obnovu (Šém | Nastavení | Změnit nastavení počítače | Aktualizace a obnovení | Obnovení | Úplné smazání a přeinstalace Windows)?

To prozatím nejspíš netuší ani sám Microsoft…

Nesouhlasím, proto jsem článek psal. L830 má papírově slabší procesor, oba telefony mají shodně velkou operační paměť a interní paměť. Navíc displej L830 má stejné rozlišení jako displej 8X, takže není tak jemný. Právě, že výměna telefonu byla v mém případě rozporuplná. :-)

Myslím, že pokud máte Lumii 820, tak tam opravdu není co řešit, upgrade je ve vašem případě nezpochybnitelný. :-)

Totiž, o tomhle odkazu vím. Vede ke stažení instalačního programu, který člověku s instalačním médiem potenciálně pomůže, nejedná se však o nástroj uvedený v textu. :-) Právě ten už neřeší instalaci rovnou, ale jednoduše vám umožní stáhnout si kopii správného instalačního média pro pozdější použití.

„Co nevidím, neexistuje.“ Až umřu, napište mi to prosím na náhrobí kámen, děkuji. :D

Diky, opraveno. :)

V tom bychom pokracovat meli, kdyx nezasahne vyssi moc. Osobne jsem si ale nebyl jisty, kolik lidi takovy prehled zajima.

JavaRa měla své výhody. ;-)

Díky za zájem, na softwarové novinky v původní podobě bohužel nezbyl prostor ani čas. Zajímavé tipy případně občas píšeme do samostatných bleskovek.

Program funguje jako přenosný.

Bohužel vám nemám mnoho co nabídnout. Ví se pouze, že OneDrive má problém s „nahatými fotkami“. Jinak si tam můžete dát soubory libovolné, a to od nedávna až do velikosti 10 GB. Pokud na nějaké omezení narazíme, určitě vás infromujeme.

Stránky

-->