Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Nudné dlaždice i téměř umění. Plocha ve Windows 10 Mobile na 10 způsobů [galerie]

Jak bude vypadat domovská obrazovka ve Windows 10 Mobile, je zcela ve vaší režii. Microsoft rozšířil možnosti přizpůsobení a různých kombinací je téměř neomezené množství. Zapomeňte na první Windows Phone 7 s plochými modrými dlaždicemi.

 

V mobilních desítkách můžete samozřejmě nastavit libovolnou tapetu. Ta se zobrazí na dlaždicích, případně na pozadí pod dlaždicemi. Dlaždicím lze nově nastavit průhlednost o 0 do 100 %, takže ve výsledku ani nemusí být vidět, zobrazí se pouze ikonky. K tomu mají tři různé velikosti, můžete na ploše nechávat mezery, a organizovat je tak do různých tvarů.

Na Redditu se rozjelo vlákno, kam uživatelé vkládají vlastní výtvory – můžete se inspirovat. Na této stránce pak najdete tipy, jak obrazovku přizpůsobit a jaké aplikace používat (na počasí, čas, tvorbu vlastních dlaždic apod.)

Zdroj: ImgurZdroj: Imgur
Zdroj: Imgur | Imgur

Zdroj: ImgurZdroj: Imgur
Zdroj: Imgur | Imgur

Zdroj: ImgurZdroj: Imgur
Zdroj: Imgur | Imgur

Zdroj: ImgurZdroj: Imgur
Zdroj: Imgur | Imgur

Zdroj: ImgurZdroj: Imgur
Zdroj: Imgur | Imgur

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

Tak na to koukám a říkám si - zlatý obyčejný dlaždice...

toto je len niekolko moznosti ako si ich nastavit. ked ich tak nechces tak si ich nastavis bez pozadia a v jednej farbe tak ako to bolo vo verzii 7.x nechapem co stale pindate. mate tolko moznosti nastavenia ale aby to pouzil mozog to ne radsej bude pindat ake su tie dlazdice konecne prisposobitelne.

sice off topic, ale kam to napisat... na MP akcia na bezdrat nabijacku za 190 kacek bratru: https://www.mp.cz/nabijecka-nokia-dt-900-bezdratova-bila

Díky za tip.

EDIT: Tak už to asi vyprodali, produkt není dostupný. Černá verze zůstává drahá.

Koukám, že z dlaždic se stali prostí zástupci. To by mohlo být standardem pro desítky.

Dost škoda. Aktivní dlaždice jsou fajn.

ale no tak. ved dlazdice si mozes nastavit aj ako bolo na wp7.x aj ako bolo na 8.x a aj tak ako je to tu hore cize vo wm10. ked si ich nastavis na tak male ako je to tu hore samozrejme ze nebudu aktivne ale ked nechas strednu alebo najvecsiu velkost tak aktivne ostanu.

Reklama
Reklama