Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Seedr za vás načte torrenty. Vy si je pak pouze stáhnete přes prohlížeč

Možná nemáte dost rychlý upload, poskytovatel připojení vám protokol BitTorrentu blokuje nebo si zkrátka nechcete instalovat další software do počítače. Spadáte-li do jedné ze skupin a přitom máte zálusk na torrenty, musíte se poohlédnout po cloudových řešeních. Jednou z nových šikovných služeb je Seedr, která funguje jako online klient a plnohodnotně zastoupí například µTorrent.

Seedr nabízí dva placené tarify
Seedr nabízí dva placené tarify

Seedr za vás stahuje/odesílá torrenty, zatímco vy si je později stáhnete přes prohlížeč. V bezplatné verzi nabízí 2 GB úložného prostoru s možným rozšířením, pokud ke službě pozvete další uživatele (4 × 250 MB). Rychlost stahování i nahrávání je neomezená, stahovat však můžete pouze jeden soubor současně, připojit se můžete jen k veřejným trackerům a tzv. seed ratio (poměr mezi nahranými a staženými daty) je 1:1. Video soubory si můžete streamovat, avšak jen v SD rozlišení. Do videa lze automaticky doplnit titulky z OpenSubtitles.org.

 

Placený tarif za 10 dolarů měsíčně nebo 100 dolarů ročně obsahuje 100GB úložiště, pět současně zpracovaných torrentů, streamování v HD, podporu privátních trackerů a ratio 2:1 (nebo seedování po 24 hodin). Tarif za 15 dolarů měsíčně nebo 150 dolarů ročně je s 250GB úložištěm, neomezeným množstvím zpracovaných torrentů a poměrem 5:1 (nebo pětidenním seedováním). Uživatelé navíc mohou ručně přidávat peery/trackery a přistupovat ke službě přes protokol WebDAV.

via Torrent Freak

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Tak seedboxy su tu s nami uz celkom dlho. A podla toho ich grafu na stranke to vyzera na neobmedzenych 100mbs :) A aj to obmedzenie ratia sa mi velmi nepaci. Radsej klasicky seedbox. Zaujimave porovnanie seedboxov: http://cheapseedboxes.com/top-10-seedbox-best-providers-cheap/

Reklama