Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

T-Mobile má nové tarify pro „LTE na doma“. Jsou méně výhodné než dřív. Výrazně

Růžový operátor včera oznámil, že se letos zaměří na internet pro domácnosti. „Rozšířením nabídky tarifů chceme každé domácnosti poskytnout nejvhodnější řešení podle jejích potřeb a požadavků na využívání internetu,“ uvedl Tomáš Ryšavý, ředitel marketingu pro rezidentní segment. V praxi to znamená, že se pevné připojení nezmění vůbec. A to mobilní k horšímu.

Tip: LTE místo ADSL. Srovnali jsme nabídky mobilního internetu na doma

Doteď měl T-Mobile jeden bezdrátový tarif internetového připojení. Stál (a stále stojí) 399 Kč. Nabízí maximální rychlost surfování přes 3G/LTE až 20/5 Mb/s, datový strop 30 GB s tím, že po jeho vyčerpání některý typ provozu (web, sociální sítě a e-mail) pojede plnou rychlostí. Zájemci si pak mohli připlatit 200 Kč za dalších 10 GB, aby mohli bez problémů opět sledovat i video, hry, P2P, VPN, cloudová úložiště atd. Jinak by surfovali pouze 16 kb/s.

 LimitRychlostCena
Standard20 GB20/5 Mb/s399 Kč
Premium40 GB40/10 Mb/s499 Kč
Premium Plus100 GB100/25 Mb/s1199 Kč

Nově bude T-Mobile nabízet hned tři tarify s různými cenami i parametry. Základní Standard nahradí ten stávající. Opět stojí 399 Kč a nabízí rychlost až 20/5 Mb/s, jenže datový limit je o 10 GB nižší a nemá už žádný chytrý FUP. Dosažením stropu se datový provoz zastaví a uživatel si bude muset přikoupit 10 GB za 200 Kč.

Tarif Premium za 499 Kč zdvojnásobuje rychlosti i datový limit. Premium Plus za 1199 Kč je určen pro ty nejnáročnější. Rychlost až 100/25 Mb/s jde až na hranici toho, co lze běžně z LTE vymáčknout. Datový limit 100 GB už omezí jen notorické stahovače HD filmů. I zde platí, že po vyčerpání je nutné přikoupit další balíček.

 

Zdroj: T-Mobile

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Chyba v článku: Třetí sloupec tabulky se má jmenovat "Cena"

"Datový limit 100 GB už omezí jen notorické stahovače HD filmů."
tak ok... prijdu o HDD s hrama, budu si je chtit postahovaz ze stamu zpet... 100GB vycerpam s tou rychlosti do dvou a pul hodiny... a pak si muzu celej mesic soupat nohama...
jo fup, to je krasa :D

Reklama