Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Vyšlo nové sestavení Office pro testery. Word zobrazí dokument správně

Již nějakou dobu mohou zájemci testovat čerstvá sestavení Windows, nedlouho pak mj. také Office pro osobní počítače. Pokud jste se zařadili do programu Office Insider, můžete si stáhnout nové sestavení 16.0.6366.2062. Nečekejte nic převratného, při zahájení programu jsme pár novinek dostali, dnes se ale pouze opravují chyby. Microsoft specificky zmiňuje dvě.

 

Za prvé už Word správně zobrazí formátování dokumentu v režimu úprav, což byl dost nepříjemný problém, na tom se patrně shodneme. Dále nepadá Excel při pokusu zachytit stisk klávesy při použití výrazu Application.OnKey(). Aktualizaci do několika dní obdržíte, můžete ji ovšem ručně vynutit přes nabídku Soubor | Účet | Možnosti aktualizace | Aktualizovat hned.

Vícevrstvý prstencový graf 

Zdroj: Microsoft Community via @OfficeInsider

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

No vida. Tak Word už umí i správně zobrazovat dokument ... ještě aby ne, v roce 2016 a za tyhle prachy ... fakt smutný příběh tyhlety články ...

To neni oficialni verze Office. To je testovaci verze, nez ji vydaji verejne. V oficialni verzi je vse v poradku. V testovaci verzi se chyby ocekavaji a proto se vydava - aby se je podarilo odhalit.

Bud to nedokazes pojmout, i kdyz je to pomerne jednoducha logicka, takze by to bylo usmevne, nebo jses byvaly a propusteny zamestnanec MS, vzhledem k tomu jak spamujes temahle blitkama kazdy clanek o nich .. :)

Reklama