AMD opět přidává hru zadarmo ke koupeným procesorům Ryzen 5000 pro platformu AM4

11
Company of Heroes 3 zadarmo k procesorům AMD Ryzen 5000 1600
Company of Heroes 3 zadarmo k procesorům AMD Ryzen 5000
-
Zdroj: AMD

AMD teď zase láká ke koupi procesorů Ryzen 5000 pro platformu AM4, dostanete k nim zadarmo novou real-time strategickou hru.

V novém roce pokračuje situace, kdy se prodeje hardwaru o dost zhoršily proti předchozím dvěma letům. Nepřekvapí proto, že teď AMD opět spustilo další akci, kdy se ke koupi přihazuje zadarmo hra. Bude to k procesorům Ryzen 5000, které současně jsou dost zlevněné proti svým původním cenám, takže tato akce se bude hodit hráčům s menším rozpočtem.

AMD vyhlásilo, že od včerejška (10. 1. 2023) bude k vybraným procesorů Ryzen pro desktop přikládat kupon na plnou verzi hry Company of Heroes 3. Jde o real-time strategii z období druhé světové války, která by měla pro PC vyjít příští měsíc (je to tedy nová hra).

Podle seznamu od AMD bude hra zadarmo ke všem procesorům Ryzen 5000, ale s výjimkou modelů s integrovaným GPU. Jde tedy o CPU rodiny „Raphael“ (od nejlevnějšího modelu Ryzen 5 5600 až po 16jádro 5950X), o Ryzen 7 5800X3D s čipletovou 3D V-Cache a ještě o levný Ryzen 5 5500, což je verze APU Cezanne s deaktivovaným GPU. Regulérní APU Ryzen 3 5300G, Ryzen 5 5600G a Ryzen 7 5700G ale nárok nemají. A také se tato nabídka nijak netýká nové generace procesorů na platformě AM5.

Jako obvykle to funguje tak, že nárok nezískají kupující nějak plošně automaticky, musíte grafiku koupit během trvání akce a u jednoho z prodejců, kteří na ní explicitně spolupracují. U nás to jako obvykle jsou Alza.cz, CZC.cz a TSBohemia a v tuto chvíli již mají u položek v ceníku hru uvedenou. To si při případné koupi hlídejte, protože abyste hru získali, musíte při koupi od prodejce přímo dostat kupon či elektronicky klíč.

Company of Heroes 3 zadarmo k procesorům AMD Ryzen 5000
Company of Heroes 3 zadarmo k procesorům AMD Ryzen 5000 (zdroj: AMD)

Klíč z kuponu pak použijete na webu AMDrewards.com a získáte za něj již vlastní klíč, kterým si hru odemknete v distribuční platformě dle vydavatele hry. Celá akce je v platnosti od 10. 1. 2023 a končí 1. 4. 2023. Na vyzvednutí her pomocí získaného kódu je času o něco více (do 6. 5. 2023), ale každopádně je třeba si dát pozor, abyste, pokud už v rámci tohoto nějaký procesor pořídíte, platnost neprošvihli.

AMD teď má ještě z předchozího roku v platnosti podobnou bundlovací akci také u grafik předchozí generace (Radeon RX 6400 až Radeon RX 6950 XT). K těm zase můžete dostat Dead Island 2 a The Callisto Protocol. Tato akce by měla trvat do 4. 2. 2023.

Zdroje: AMD (1, 2)

AMD opět přidává hru zadarmo ke koupeným procesorům Ryzen 5000 pro platformu AM4
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (73.33%) 3 hlasů

11 KOMENTÁŘE

 1. Prosím vás, řekněte někdo AMD, že procesor u her není moc podstatný, důležitá je grafika a NVidia už vydala RTX4090, RTX4080, RTX4070Ti a na spadnutí je vydání RTX4070. AMD vydala leda tak prdlačku.

  • Bez CPU to nejde. Zatímco bez grafiky a monitoru se hrát dá jen to chce zapojit mozek a odpoutat se od nejrozšířenějšího případu užití 😉 No a pak tu máme zobrazovadla na serverových deskách, také na nich hrát jde. Dále iGPU, tam už si dnes zahraješ i nové hry.
   Takže je to přesně naopak – bez procesoru to nejde, grafika není až tak podstatná.
   Ale když příště zmíníš, že “hra” pro tebe znamená pouze něco jako “Cyberpunk 2077”, pak hned pochopím, že tu mluvíš minimálně o RTX 3090 😉

 2. Opravdu se dospělý člověk chová tak, že neustále dokola pod každý článek o grafikách píše to samé? Co Ti brání kontaktovat AMD sám? Raději budeš čekat, až to někdo udělá za Tebe? A co z toho? Jinak chválím, že jsi vynechal informaci o Tvé RTX 3080.

  • Proč bych měl kontaktovat AMD?
   Já se bavím tím, jak se ještě před 2 lety kasali, jak už to má NVidia spočítané a AMD grafiky je přejedou a přitom stále nic. Před rokem měli aspoň RX6000, teď už nemají vůbec nic. Stará řada doprodaná a nová nikde.
   Suplovat to hrama k CPU je náramná sranda a ze strany AMD docela trapárna.

   • Ano, už to od Tebe čtu po „tisící“, kolik Ti je, že tohle děláš? Pokud se Ti současná situace nelíbí, kup nVidii nebo kup konzoli, kontaktuj AMD, či přestaň hrát hry, ale proboha nepiš (nespamuj) každý článek na všech možných stránkách stejnými nářky, my s tím bohužel ani AMD, ale ani nVidii nepomůžeme. edit: „Proč bych měl kontaktovat AMD?“ Protože nahoře píšeš „řekněte někdo AMD“.

    • To byl jen řečnický obrat, přeci mi neříkej, že jsou v AMD takoví blbci, že neví, že procesor neni pro hry podstatnej.
     Ikdyž v případě AMD …..
     Konzoli nechci, já mám spoustu her na Steamu, takž jednoznačně na hraní PC. No asi koupím časem NVidii, ale ještě chvíli počkám, jak se situace vyvrbí.

     • Rudý Marxisto, ty jsi fakt hovado, opravdu. Skálopevně seš přesvědčenej ve fakt, kterej faktem ani nikdy nebyl. Procesor je pro hry K*rva důležitej. Jestli vlastníš GTX 1060 tak okej, tam je ti jedno jestli k tomu máš procesor z kalkulačky, ale každá vykonná grafika k sobě potřebuje výkonný procesor. Stejně tak simulátory, jako je například Assetto Corsa Competizione, iRacing nebo BeamNG. Fakt si myslíš, že tam pleskneš 4090, k tomu nějakou i3 a bude z tebe Michel Schumacher? Jenom zabedněnec jako ty, kterej hraje možná tak Far Cry a CoD může vykládat takovýhle nesmysly.

   • Tak me se treba kombinace R5500 a CoH3 za 2.590,- libi.
    Mam sice doma jen jedno klasicke PC s Win, ale v nem R2600, a nic rychlejsiho nez ten R5500 nepotrebuji. R2600 prodam, takze ve vysledku dobra koupe. 🙂