Už i iPhony 11 se dočkaly batohů. Prodlouží výdrž a přidají spoušť foťáku

1

Apple včera uvedl již pátou generaci pouzdra nazvaného Smart Battery Case. Poprvé s ním začal v roce 2015 u iPhonu 6S a až loni se dočkal prvních funkčních novinek. Telefon šlo v pouzdře rychle nabíjet přes USB Power Delivery a zároveň doplňovat šťávu i bezdrátově díky standardu Qi. Samotný batoh přitom prodloužil výdrž telefonů o polovinu.

Tyto parametry zůstávají i letošním pouzdrům. Apple opět neuvádí kapacitu integrovaného akumulátoru a tentokrát ani přesnou výdrž v hodinách (dle jeho metriky výdrže), ale slibuje její prodloužení o 50 %. Zůstává také cena 3490 Kč, která platí pro všechny nové modely iPhonů, tedy 11, 11 Pro a 11 Pro Max. Všechna pouzdra jsou k dostání v černé a bílé barvě, u modelů Pro i růžové.

Smart Battery Case má oproti dřívější jednu nenápadnou novinku. Na pravé straně vespod se nachází tlačítko. I na zamčené obrazovce otevře aplikaci pro focení, následným stiskem pak cvaká jednotlivé snímky. Při delším podržení spustí nahrávání videa. Není to tedy plnohodnotná dvoupolohová spoušť s namáčknutím, jako mají Xperie nebo měly Lumie.

via The Verge

Už i iPhony 11 se dočkaly batohů. Prodlouží výdrž a přidají spoušť foťáku
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlasů

1 komentář

  1. Funkcia Deep Fusion u nových iPhone 11 vypadá veľmi zaujímavo, už aby vyšla nejaká podrobnejšia recenzia + fotky v plnom rozlíšení.
    Inak nový Xiaomi Mi 10 má za tú cenu najlepší foťák /veľký snímač/, to diskutované makro sa dá pekne prevzorkovať programom AI z 2MPx na 5-6MPx v pohode na fotku A4. Kto má záujem, môže kuknúť na originál snímok 1.5MPx prevzorkovaný na 5MPx :
    https://www.uschovna.cz/sk/zasilka/SOLY8PEB8HZ9HLFK-VJ9/