28. 5. 2026 12:34
Vsak to je ten najvacsi problem mobilnych fotakov, objektivy :D To je ako tvrdit, ze dal som najlepsi cas na nejakom okruhu v skode 120. A potom dodat, ale mal som tam motor z formule.
28. 5. 2026, 12:35 editováno autorem komentáře
31. 5. 2026 6:53
Největší problém mobilních foťáku jsou objektivy. Které vystupují nad tělo telefonu.
Výrobci HW by se měli smířit s tím že mobil není foťák. A nikdy nebude. Dost by to pomohlo ergonomii.