Vlákno názorů k článku Apple vůbec poprvé natočil celý fotbalový zápas jen na iPhony. Kvalita je skvělá, „vypomohl“ si jen objektivy za miliony korun od x3m - Vsak to je ten najvacsi problem mobilnych fotakov,...