14. 5. 2026 9:26
Zachranen, no...stale nebyl ve stavu, kdy by se jeho akcie obchodavaly za 2 USD, k tomu ma myslim stale dost daleko. :-)
14. 5. 2026 12:40
Tak už se řešilo i to že bude muset být foundry divize vyčleněna a prodána. Takže pokud teď se jí podaří s novými zákazníky a po nějaké té restrukturalizaci udržet funkční a ziskovou, tak to záchrana být nazýváno může.
14. 5. 2026 16:16
Z tohoto uhlu pohledu s tim lze souhlasit.