14. 5. 2026 16:52
A nyni opet nove "teplomety" i v Applu, jiz se tesim ! :D
14. 5. 2026, 16:56 editováno autorem komentáře
14. 5. 2026 19:21
Bude se tam dělat asi jen low-end, který je stejně podtaktovaný z důvodu rozdělení nabídky.
15. 5. 2026 11:10
bude se tam dělat hlavně pouze výroba a návrh čipu zůstává apple tak nevím co tady melete že to bude topit nebo co :D naučte se číst hošíci
15. 5. 2026 13:28
I ten návrh musí počítat s horší technologií výroby.
15. 5. 2026, 13:28 editováno autorem komentáře