Sektě Applu je jedno, jestli bude čip a výkon horší, kvůli tomu jej nekupují. A Intel bude nižší cenu pro Apple tolerovat, protože tady jde teď hlavně o to ukázat, že je spolehlivý foundry dodavatel. Pokud se mu podaří Apple pár let držet a nasazovat lepší procesy, tak bude zavedený a nebude mít problém sehnat další zákazníky.
Uvidíme. Třeba to dopadne tak, že bude žít jen z vládou pomohlých dodávek uvnitř země. Ale firmy mu budou házet jen kosti, s malou marží. To hlavní budou dál vyrábět na Taiwanu. Cipy budou asi v porádku, u lowendu se nejde do extremu vyrobni technologie. V iPhone nebo MB Air vas nestrapi omezenejsi moznosti pretaktovani.