V Brně otevřeli na konci roku první pobočku. Pro mě zklamání. Jediný obchod v Brně a je to menší prostor než výdejní místo Alzy na Brně střed. Navíc mě pobavila sekce oblečení. Dětské motivy, ale jen dospělé velikosti. To vymyslel kdo?
A prodavač, byl podavač, který všechny mé dotazy musel vyhledávat v systému. Když se začali dohadovat mezi sebou, tak jsem nepozorován odešel.
Ale byla to druhá návštěva, dám tomu šanci. Tedy když se tam objevím, nerad chodím do center.