Čekal bych že spíš ne. Teoreticky se může hlásit jako novější revize čipu a pak možná bude třeba BIOS k tomu, aby věděl, že je to pořád ten samý procesor.
Ale ta změna může být čistě o fyzických parametrech těch kontaktů na spodní části (a vrchní u těch TSV) čipletů, zatímco po stránce logického fungování se nemuselo změnit nic. Ale uvidíme. Do vydání nezbývá úplně dlouhá doba a myslím, že nové BIOSy se zatím moc neobjevují (myslím takové, které by měly ve změnách uvedenou podporu nových CPU), takže je možné, že žádná aktualizace přímo pro tyhle procesory nevyjde.