Odpovídáte na názor k článku Nvidia uvádí DLSS 5: Fotorealistická grafická revoluce… nebo filtr, který z her dělá AI „slop“?. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Vlko, tady asi dochází k základnímu nepochopení open source. Přemýšlej - proč mohou na světě existovat čistě SW společnosti, které mají své produkty 100% s otevřeným kódem a ještě vydělávat miliardy?
Proč by nVidia nemohla otevřít 100% kódu a vydělávat, ke všemu když navrhují a prodávají čipy?
Proč se musí nVidia chovat tak odporně k zákazníkům, kteří reportují kritické chyby typu hořící grafika apod.?
Není jediný důvod se chovat takto arogantně, sobecky a paraziticky.
Nedokáži říci, kolik je podobně smýšlících lidí jako já, ale kdyby nVidia opravila výše zmíněné, s radostí bych hned jejich produkty nakoupil a klidně bych zaplatil i víc, než jsou nynější ceny.
Co se týká DLSS 5, zajímavý počin, v budoucnu bude asi fungovat mnohem zajímavěji. Teď jsem se parodiím zasmál, ale evoluce může přinést užitečné výsledky. A to říkám jako někdo, kdo éjáj spíše odmítá.
Jinak mě DLSS a FSR vůbec nezajímají a vždy jedu pouze nativně bez těchto berliček.