Hlavní navigace

Zabezpečte si účet a dostanete Origin Access s 200+ hrami na měsíc zdarma

3. 10. 2019

Sdílet

V Americe je říjen „měsícem národního povědomí o kyberbezpečnosti“ a herní gigant EA na něj upozornil sympatickým krokem. Pokud si účet v jeho herním obchodě Origin zabezpečíte pomocí dvoufaktorového/dvoufázového ověření, dostanete jako dárek měsíční předplatné služby Origin Access Basic, které jinak stojí čtyři eura. Nastavení probíhá na webu myaccount.ea.com v sekci Zabezpečení. Tam se nachází položka Ověřované přihlašování a skrz ni si můžete zvolit druhý přihlašovací krok, který bude nutné používat při zadání jména a hesla. EA má na výběr tři způsoby. Může posílat ověřovací SMS nebo e-maily, ale podporuje i OTP aplikace pro generování jednorázových kódů, jako je například Google Authenticator. Po nastavení uživatelé automaticky získají Origin Access, účet ale bude aktivní až od 1. do 30. listopadu. Kdo si již Access předplácí, tomu se platnost tarifu prodlouží o měsíc.

Novinky i ležáky

Origin Access se skládá ze dvou tarifů. Basic stojí 4 eura měsíčně (či 25 eur ročně) a na měsíc zpřístupní katalog (momentálně) 218 her. K tomu získáte 10% slevu na nákup novinek a možnost si novinky vyzkoušet v předstihu až na 10 hodin. Účet Premier za 15 eur měsíčně (a 100 eur ročně) obsahuje 228 her včetně čerstvě vydaných novinek a jejich DLC. A v early accessu lze hrát hru po neomezenou dobu. V Premiere jsou aktuální sportovní novinky jako Fifa 20, Madden NFL 20, dále třeba Tropico 6 nebo Darksiders II. I ty ale časem propadnou do Basicu.

https://twitter.com/OriginInsider/status/1179443807051370496

EA nedávno zpřístupnilo herní předplatné i pro PS4. EA Access je už z dřívějška dostupný i pro Xbox One a stojí 99 Kč měsíčně nebo 599 Kč ročně. V katalogu je několik desítek her, ale nikoliv úplné novinky jako na Originu pro PC.