Vlko, nepiš o něčem, čemu nerozumíš, pak si tady za místního blba...
Fanklub a jeho fanoušci z podstaty věci podporují svůj klub / značku / tým.
Pokud, jak píšeš, nekoupí nic, pak to nejsou fanoušci, ale racionální lidé, kteří přemýšlí nad výdaji. V dnešní době už moc "socek" není, takže dovolit by si to mohla většina.
Takže těmi fanouškami nebo spíš fanatyky se dají spíš označit ti, co chtějí podpořit svůj klub/značku, ale za každou cenu.
Takže z toho vyplývá, že AMD moc fanatyků nemá, zato Nvidia jich má spoustu, ne?