8. 6. 2026 11:43
Nové RTX od Nvidie jsou na tom némlich stejně. Prodeje karet drasticky klesly a sklady jsou stále plné dosavadních verzí.
8. 6. 2026 13:23
"Prodeje karet drasticky klesly" - tohle me zaujalo, mas nejaky zdroj? Podle JPR moc ne.
8. 6. 2026 13:32
Je úplně jedno, jestli o kus klesnou, když 90 % jde nVidii.
8. 6. 2026 13:38
Prave proto se ptam, protoze kdyz neco drasticky klesne z 5% MS, tak to bude mit jiny dopad, nez to same pri 95% MS. A podle cisel, ktere jsem videl do az Q4/2025, se nic takoveho jako "drasticky pokles" nekonalo.