No tam to je stejný brak z Číny. Ano ale máte pravdu stejně by měli zatočit i s Amazonem.
Bohužel lidé jsou hloupí a kupují čínské šmejdy a pak se budou divit, že je u nás nikdo nezaměstná. Na druhou stranu když je nikdo nezaměstná nebudou si moci kupovat levné čínské šmejdy a podělá se to.