Musíme přijmout skutečnost, že emocionálně nezabarvené texty moc lidí nepřitáhnou, informací je dnes přehlšel a bojuje se o čtenáře, čím více je text protkán emocionálně zabarvenými slovy, tím více je čtený, takhle jednoduché to prostě je, je to jen informační byznys, nic jiného v tom nehledejte, autor to samozřejmě takto píše schválně, aby přitáhl čtenáře, logicky to nikdy nemůže přiznat, ale vedení to po něm vyžaduje.
Tedy spadli na úroveň bulváru a to je to co místním čtenářům "logicky" vadí a proto na to upozorňují. Jejich důvody "finanční prospěch za každou cenu" je nám všem jasný. Pouze ho nechcem akceptovat. Protože tomu nebylo vždy. Kdysi šlo o kvalitní články, nyní stačí bombastický nadpis "click bite" a čtenář................. koho zajímá?