Nevím, kolik sem chodí lidí, kteří podobný styl psaní ocení. Naprosto zbytečně se ty informace znehodnocují, respektive se podávají jako pro publikum s IQ o 30 méně. Myslím, ze míjíte cílovku. Srovnám-li to s lupou nebo rootem, tak tohle už je fakt Blesk. Já sem chodím 20 let, teď už jen ze zvyku. Měl jsem ten web rád ještě jako rozdělený na extraHW a další. Vlastně je to úplně stejně smutná písnička jako PCtuning. Tu je Olšan, tam mají Rybku (který občas řádně halucinuje, ale pořád je dobrý).
Pod tohle se rad podepisu taky a vicemen sem chodim ze zvyku, protoze J. Olsan. Zbytek mi prijde jako snaha za kazdou cenu nejak zaujmout, v podstate jedno cim. Bohuzel i bez zjevne hloubky, vlastni invence nebo znalosti autora. Dokonce jsou tady i 'politicke' clanky ala Moravec a jine.
Tenhle radoby clanek bez nejake pridane hodnoty, zalozeny na dezinformacnim :) nadpisu, jen celou situaci dokresluje.
1. 6. 2026, 09:40 editováno autorem komentáře