Včera 5:38
Je fajn, že někdo ještě má čas na seriózní práci. Alza zklamala, mrzutý. Ale já bych si hotovku nikdy nekoupil.
Včera 8:10
Naopak od Alzy čekám jen to nejhorší, takže...
Včera 15:02
... každému co si zaslouží. Hotovou sestavu od skřeta si koupí jen BFU. BFU si nic jiného než 5060 + craptor nezaslouží.