Takový nášup tu ještě nebyl. Epic rozdává šest her s Batmanem

9

Epic Games Store začal od srpna nabízet každých sedm dní již dvě PC hry zdarma. Tento týden byl ale ještě štědřejší. Nabízí jich rovnou šest, konkrétně dvě kolekce her s Batmanem. Jde o velmi chválené trilogie v podání Lega a sérii Arkham. Zdarma je můžete získat až do 26. září, pak je vystřídají Metro 2033: Redux a Everything.

V první trilogii jde o klasickou kostičkovou adventuru, která se nebere příliš vážně. V prvním dílu Batman s Robinem bojují proti klasickým padouchům v podobě Jokera, Tučňáka a Scarecrowa. Ve druhém a třetím dílu se připojí i další členové Justice League jako Superman, Wonder Woman, Green Lantern či Flash.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

To akční adventury od studií Rocksteady a WB Montreal jsou jejich protipólem. Vážné, temné, s promyšleným příběhem, který prostupuje všemi třemi díly. V kolekci najdeme Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight. Chybí v pořadí třetí díl Arkham Origins, který je prequelem odehrávajícím se před jedničkou.

Takový nášup tu ještě nebyl. Epic rozdává šest her s Batmanem
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 12 hlasů

9 KOMENTÁŘE

  1. tak jsem nakonec podlehl a nainstaloval Epic, beztak by mě to čekalo kvůli Control, tak mám k tomu tu Arkham trilogii. Opravdu šlapou na plyn, s takovým přístupem slušně Steam oberou. Nicméně už nyní mám tři startovače a výhledově to vypadá na další. Sice hw i paměť už je jinde než před lety ale přesto se dostáváme do stavu kdy každá větší firma bude mít vlastní startovač, dost neblaze to připomíná léta kdy každý výrobce telefonů měl jiné rozhraní, prostě bordel…

    • Taky nad tím uvažuji a asi taky do Epicu půjdu…tahle nabídka se mi líbí. A přesně jak říkáš, softu kvůli hrám má člověk už tak mraky a bude hůř. Začal jsem se Steamem. S FarCry3 (i když na Steamu) stejně přišel Uplay, s BF3 zase Origin, se Zaklínačem GOG a s Diablem 3 a Starcraftem Battle.Net.

    • A aký je problém spustiť ten launcher zároveň so spúšťaním hry? Ja nemám nastavený po spustení windowsu ani jeden. Vždy nejaký spustím až keď si chcem niečo zahrať. Teraz napr. hrám Gears of War – tri diely na Xbox launcher za celé jedno euro. Mám tam k dispozícii dokonca aj nový Blair Witch a nejaké Forza hry atd. MS ten svoj game pass ma proste brutálny. Batmanov mám bohužiaľ už dávno dohranych, ale Epic launcher tu mám tiež, akurát neni spustení…