Spousta filmů i seriálů za 200 Kč měsíčně. HBO Go již funguje samostatně

3
HBO Go
HBO Go

Internetová videoslužba HBO Go v Česku funguje již od roku 2012, ale až doposud byla svázaná s televizním balíčkem od HBO, které nabízejí konkrétní poskytovatelé připojení. O včerejška to již neplatí. HBO službu uvolnilo pro všechny.

Stačí se pouze zaregistrovat na hbogo.cz a platit 199 Kč měsíčně. Ve videotéce je přes 700 filmů a 4000 dílů seriálů jako Hra o trůny, Twin Peaks, Banshee nebo Westworld. Obsah HBO Go monitoruje Filmtoro. Službu si můžete vyzkoušet na měsíce zdarma.

HBO Go lze používat až na pěti zařízeních, z toho dvou současně. Pořady jsou i v HD, většinou si také můžete vybrat originální znění s titulky nebo dabing. Sledovat můžete v prohlížeči, aplikacích pro Android (Play Store) i iOS (App Store). HBO Go funguje i na Smart TV od Samsungu a LG nebo PS3 a PS4. Podporuje také Chromecast a AirPlay.

TIP: Filmová a TV studia tak moc milují internet, že tím akorát posílí pirátství (komentář)

Spousta filmů i seriálů za 200 Kč měsíčně. HBO Go již funguje samostatně
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

3 KOMENTÁŘE

  1. A samozřejmě podporují XBOX (který vy se snažíte ignorovat), ale celková úroveň jejcih služeb je mizerná, podívat se večer na film nebo seriál je utopie, každou chvíli mají přetížené servery.