Kuki spouští nejdražší placenou televizi. Tarif extra nabízí 147 stanic pro 3 televizory

6
Kuki
Kuki
-
Zdroj: Kuki

Internetová televize Kuki přichází s novým tarifem, jež si možná pořídí diváci, kteří rádi přepínají programy. Kuki extra totiž obsahuje 147 stanic (92 v HD) a stojí rekordních 1200 Kč měsíčně.

Kuki extra obsahuje i prémiové stanice HBO či Cinemax a součástí je videotéka. Nahrávat lze 100 hodin, délka zpětného zhlédnutí činí standardní jeden týden. Kuki mělo doposud tři tarify, vedle standardních Kuki menší a Kuki větší pak Kuki start.

Posledně jmenovaný přitom patří k nejlevnějším a za stovku měsíčně nabízí okolo 42 kanálů (polovinu v HD). Většina z nich je však dostupná i zdarma v terestrickém vysílání. To Kuki Extra nabízí prakticky vše a velkou výhodou může být i možnost provozu na třech fixních televizorech (u většiny tarifů bývá jeden) a pěti mobilních zařízeních.

Součástí tarifu je tedy služba Telka navíc, která jde dokoupit i k nižším nabídkám (89 Kč za jeden televizor). Kuki extra je zřejmě nejdražší placenou televizí v Česku, překonává i nejvyšší satelitní tarif.

zdroj: Kuki

Kuki spouští nejdražší placenou televizi. Tarif extra nabízí 147 stanic pro 3 televizory
Ohodnoťte tento článek!
3.2 (64%) 15 hlasů

6 KOMENTÁŘE

  1. Mám Kuki větší a opravdu si nestěžuju. Platím to, co předtím za satelit, a mám mnohem víc stanic, které si sám vyberu z velkého poolu, a kvalitní obraz (který za bouřky či lijáku nezmizí). Koukal jsem na nabídku nejlevnější Lepší TV – za 199 Kč. Sice fůra stanic, ale ze tří čtvrtin pro mě nezajímavé bláto – cizojazyčné stanice z okolních zemí. A za další možnost sledování, třeba na PC, připlatíte 99 Kč. Já mám za ty čtyři sta příjem na telce plus na dalších pěti místech, tedy počítačích nebo mobilech.

  2. Hmm, měl jsem kuki na zkoušku od dvojky na trhu a obraz dobrej, ale furt se to sekalo. Občas se rozjel zvuk, občas obraz vypadl uplně, prostě se tak nějak furt muselo přepínat aby se ty kanály srovnaly, čili mě to moc nepřesvědčilo. A internetem ani sítí to opravdu nebylo.