Internetová televize Mall.tv konečně vydala aplikace pro Android a iOS

5

Loni v říjnu odstartovala nová internetová televize Mall.tv. Služba spadající pod Mall Group (Mall, CZC, Košík.cz, Vivantis a další) přetáhla známé tvůrce ze Streamu, aby pro ni tvořili nové pořady. Kromě toho nabízí necelou dvacítku celovečerních filmů a nově také sedm kanálů Slow TV, které 24 hodin denně zobrazují přírodu, život a práci ve městech. To vše zdarma, pouze s reklamou.

Až doposud bylo Mall.tv možné sledovat pouze na webu, tvůrci ale minulý týden konečně vydali i aplikace pro Android (Play Store) a iOS (App Store). Ta je i v první verzi poměrně propracovaná. Dovoluje videa stahovat pro offline zhlédnutí, ručně lze volit kvalitu videa, uvnitř aplikace najdeme režim obrazu v obraze a nechybí ani upozorňování na nové díly oblíbených pořadů.

Ne všechno funguje podle očekávání. Kupříkladu v kartě Live/Živě nenajdete ono zmíněné živé vysílání Slow TV, nachází se mezi běžnými pořady a je u něj uvedena matoucí délka 00:00. Filmy se nespustí ihned po kliknutí, ale stejně jako u seriálů se musí nejdříve vybrat ten správný díl (byť je u filmu pouze jeden).

V současnosti také bohužel chybí podpora Chromecastu, tvůrci ale slibují, že ji dodají v nejbližší aktualizaci. Stejně tak přijde aplikace pro Android TV a další platformy Smart TV.

Internetová televize Mall.tv konečně vydala aplikace pro Android a iOS
Ohodnoťte tento článek!
4.6 (91.11%) 9 hlasů

5 KOMENTÁŘE

  1. O Mall.TV jsem slysel jen diky Cnews, nikdy jsem nic od nich nevidel, takze kvalitu nemohu posuzovat. Podivam-li se ale na znacku Mall (Mall, CZC), tak uz rovnou ztracim zajem na jejich televizi jit. Mall byl vzdycky podradnej obchod a CZC od doby co je koupili, hrozne upadlo.

    • Nic ti neříkají pořady na streamu.cz typu Gebrian vs., Jídlo s.r.o., Dělníci smrti apod ? Prostě lidi co založili Stream.cz a dělali si na něm svoje pořady prostě přestalo bavit, možná tam byl i nějaký spor, tak odešli jinam kde dostali prostor. Navíc za tu televizi nemusíš platit koncesionářské poplatky a pořady mě zajímají. Jako jsi dobrej magor, když o něčem co jsi neviděl řekneš, že to je hnus a ubohost. Jsi výstavní bolševická svině, která pomlouvá za zády.
      Úspěch netvoří produkt, ale lidé… Viz Top Gear s Clarcsonem, Hemondem a Mayem a viz současnej Top Gear…

      Na půlnoční směnu můžeš přijít klidně do studia a zúčastnit se. Reagují tam na příspěvky od lidí apod. Minule jsem tam dělal docela bordel až se do mě v přímým přenosu pustili. Jsem jim tam nadával ať si tam uklidí ten bordel. Která televize to má? Pro nás noční vlky idealní forma relaxu. Věděl jsem i adresu, ale už jsem ji zapoměl, stejně tam nepůjdeš.