Ministr Jurečka také provokuje. Na MZe mají neomezené volání za 50 Kč a 10 GB za 70 Kč

1
Marian Jurečka
Marian Jurečka (zdroj: MZe)

Vládní špičky se chlubí, kdo volá levněji. Debatu včera rozvířilo ministerstvo financí, které uzavřelo novou smlouvu s T-Mobilem, podle níž mohou úředníci volat neomezeně za 54 Kč měsíčně a prodatovat 10 GB za 109 Kč.

Ministr zemědělství Marian Jurečka na svém facebookovém profilu řekl, že v jeho resortu mají služby ještě levnější. Podle smlouvy ze srpna 2015 jej neomezené volání do všech sítí stojí 50 Kč a 10 GB dat jen 70 Kč. V létě skončí dvouletý úvazek a Jurečka věří, že vysoutěží něco lepšího. Detaily stávající smlouvy neznáme, veřejný online registr funguje až od roku 2016.

Kolik za neomezené volání, SMS a 10 GB platí běžný spotřebitel? U T-Mobilu je to 1298 Kč měsíčně, u Vodafonu 1599 Kč a O2 dokonce 1699 Kč. Ve všech případech s dvouletým úvazkem.

Ministr Jurečka také provokuje. Na MZe mají neomezené volání za 50 Kč a 10 GB za 70 Kč
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Takže ono osobní zasazení se o levnější volání na resortu financí přímo nejvyšším estébákem je vlastně takový průměr nebo podprůměr co mají v baráku vedle. A to se vyplatí. A nebo mají to samé, ale to co je údajně navíc jde na koblížky pro hlasy v říjnu?