Nvidia dává ke GPU zadarmo hru Marvel’s Guardians of the Galaxy. Ale zase jen s celým PC

3
Marvels Guardians of the Galaxy 1600
Marvel's Guardians of the Galaxy
-
Zdroj: Square Enix

Ke grafikám GeForce teď můžete dostat zadarmo novou hru Marvel’s Guardians of the Galaxy. Ale tentokrát jenom, když ji koupíte v celém počítači nebo notebooku. To je holt kvůli těžařům kryptoměn.

AMD spustilo před nedávnem akci, při které přihazuje ke grafikám Radeon a procesorům Ryzen hry zadarmo – pokud kupujete PC s obojím od AMD. Také Nvidia teď podobně podpoří prodej svých grafik, v jejím případě to ovšem logicky bude snazší o to, že procesorem nic podmíněno nebude. A také bude ke grafikám přidávat docela novou hru. Zase se to ale bude týkat jen koupě grafik v rámci celého počítače, ne samotných karet.

Akce Nvidie by měla běžet od včerejška a bude běžet do 28. října. Tedy ještě tři týdny. V poslední době bývají tyto bonusovky u Nvidie z nějakého důvodu otevřené relativně krátkou dobu (oproti akcím u AMD). Po tuto dobu bude možné k nákupům dostat zbrusu novou hru Marvel’s Guardians of the Galaxy, odvozenou od stejnojmenné série z filmově-komiksového portfolia Marvelu (s jedním L, ne Marvellu). Hra vyjde 26. října, takže byste ji ještě asi neměli mít.

Tuto herní adaptaci teď Nvidia přidává k nákupům grafických karet GeForce RTX 3090, RTX 3080 a 3080 Ti, GeForce RTX 3070 a 3070 Ti a také levnějších modelů GeForce RTX 3060 Ti a tentokrát také RTX 3060. Jde tedy o všechny grafiky Ampere, což je změna oproti poslednímu nedávnému „bundlu“ s Battlefieldem 2042, kde měli pořizovatelé levnějších karet smůlu.

marvels guardians of the galaxy geforce rtx pc bundle
Nvidia dává ke GPU zadarmo hru Marvel’s Guardians of the Galaxy (Zdroj: Nvidia)

Protože ale na běžném trhu jsou grafiky špatně sehnatelné a pořád se s nimi šmelí nebo těží kryptoměny, je tato hra zadarmo přidávána jen k nákupům celých nových počítačů s těmito kartami, ne k samotným grafikám. Tak to asi bohužel vyžaduje současná tristní situace. Nabídka se netýká jen herních desktopů, takže Marvel’s Guardians of the Galaxy dostanete také k herním notebookům s mobilními verzemi výše zmíněných grafik. Nabídka se týká notebooků s mobilní GeForce RX 3060 a vyššími modely, mobilní GeForce RTX 3050 a RTX 3050 Ti podle podmínek akce nemají nárok.

Marvels Guardians of the Galaxy ke grafikám GeForce RTX 3000 podmínky akce
Marvel’s Guardians of the Galaxy ke grafikám GeForce RTX 3000 – podmínky akce (Zdroj: Nvidia)

Jako vždy bude nutné provést nákup ve výše zmíněném časovém intervalu a u některého ze spolupracujících prodejců, což jsou u nás CZC.cz, Alza.cz a T.S. Bohemia. Nárok totiž při koupi není nevznikne nějak automaticky, obchod vám musí dodat virtuálně nebo fyzicky kupon s kódem. Při koupi si tedy zkontrolujte, zda je přibalená hra u kupované položky uvedená.

Tyto získané kódy je pak nutné uplatnit pomocí aplikace Nvidia GeForce Experience, ale musíte tak učinit až do 6.1. 2022 – pozor na to, aby vám nepropadl. Také při tom asi bude vyžadováno, abyste v PC měli aktivní jednu z grafik, kterých se akce týká.

Zdroj: Nvidia

Nvidia dává ke GPU zadarmo hru Marvel’s Guardians of the Galaxy. Ale zase jen s celým PC
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (73.33%) 3 hlasů

3 KOMENTÁŘE