Nvidia dává ke grafikám hry zadarmo. Rocket League a po omezený čas Destiny 2

2

Po nějaké době tu zase máme příjemné téma: rozdávání her zadarmo na podporu prodeje grafických karet. Nvidia tento měsíc rozjela separátně rovnou dvě bundlovací akce, jednu menší a jednu větší, takže pokud jste grafiku plánovali pořídit, můžete nyní dostat ještě bonus.

 

Destiny 2 příští dva týdny

Hlavní atrakcí je hra Destiny 2 od studia Bungie, jejíž vydání je plánováno na 24. října letošního roku. Nvidia bude licenci k tomuto titulu přikládat ke grafickým kartám GeForce GTX 1080GTX 1080 Ti (nejen desktopovým, notebooky také platí). „V ceně“ bude jak normální kód pro hru, tak i po omezený čas přístup do testování beta verze hry. Akce by se měla týkat i Čech, jako obvykle ale bude nutné nakoupit v jednom z obchodů, které s Nvidií spolupracují, a dostat při tom potřebný kupon s kódem, který by měl u objednávané položky být jasně uveden. Obvykle jsou to prodejci Alfa.cz, Alza.cz, CZC.cz a T.S.Bohemia.

Licence se opět bude uplatňovat skrze software GeForce Experience, takže zřejmě bude svázána s vaším účtem a Nvidia bude asi opět kontrolovat, zda máte v PC grafiku, se kterou titul byl bundlován. Pokud chcete tohoto bonusu využít, musíte také být poměrně rychlí, jelikož akce je netypicky dost krátká. Možnost Destiny 2 dostat bude platit jen do 27. června. Už obdržený kupon poté bude možno uplatnit do 30 dnů po vydání PC verze hry, které je plánováno na 24. října, jak již bylo řečeno.

Den konce bundlu je mimochodem stejný jako den, kdy má vyjít Radeon Vega Frontier Edition od AMD, ale těžko říct, zda je toto záměr nebo shoda okolností. Nvidia by teoreticky mohla chtít podpořit prodeje předtím, než se ukáže, co je nové GPU od AMD zač, ale ono ani není jisté, zda budou karty Frontier Edition, zaměřené spíše na vývojáře a výpočetní využití, vůbec recenzovány.

Rocket League pro levnější karty

Zatímco Destiny 2 bude určeno pro grafiky GTX 1080 a GTX 1080 Ti, separátně se již během Computexu objevil ještě jeden balíček pro levnější karty GeForce. Ten se týká GeForce GTX 1050, GTX 1050 TiGTX 1060, a to tentokrát jak těch desktopových, tak GPU v noteboocích. K těmto grafikám dává Nvidia zadarmo eSports hru Rocket League, což je sice levnější zboží než „áčkový“ titul Destiny 2, ale jak se říká, darovanému koni na zuby nehleď.

nvidia-geforce-rocket-league-bundleTento bundle bude v platnosti až do 31. července, jinak by ale podmínky měly být stejné. Nakoupit je třeba u jednoho ze čtyř spolupracujících e-shopů, pohlídat si, aby vám byl přiložen kupon (což by mělo být vždy vidět v katalogu a na objednávce) a hru pak také dostanete skrze program GeForce Experience. I zde tedy asi bude „aktivace“ svázána s dotyčným modelem grafiky.

Nvidia dává ke grafikám hry zadarmo. Rocket League a po omezený čas Destiny 2
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas

2 KOMENTÁŘE

  1. Spadla klec. Další Nvidia zásek. Být Kakodurim, tak bych se určitě nebál a dál bych z plna hrdla mlčel a za takového půl roku lidem naservíroval papírově Vegu FE. Pak bych strategicky počkal ještě dalšího půl roku a uvedl bych Vega RX s promo akcí na Tetris. Také samozřejmě jen papírově, jak se sluěí a patří a se zprávou, že všechen HW už koupili dolovači měn.
    A teď vážně, jsem zvědavý, kolik potenciálních Vega čekačů AMD zase ubude. To se ale zřejmě nedozvíme.