Nvidia dává zdarma ke grafikám GeForce RTX hru Call of Duty: Modern Warfare (update)

2

Aktualizováno: v údaji o podmínkách akce byla v článku ze 17.9. chyba, ve skutečnosti končí o měsíc dříve, než jsme původně psali. Opravené podmínky najdete níže.

V červenci se občerstvila nabídky grafických karet v desktopu – Nvidia vydala refresh Turingů GeForce RTX 2060 Super, RTX 2070 SuperRTX 2080 Super, AMD pak dva Radeony generace Navi, RX 5700 a RX 5700 XT. K zahuštění konkurenčního boje teď Nvidia ještě přichází k nabídkou hry zdarma ke grafikám Turing, kterou budete moci využít v následujících týdnech a vyždímat tak ze stejných peněz něco navíc.

Akce začíná už dnes 17. září a bude platit skoro po celý zbytek roku až do 18. listopadu 2019 18. prosince 2019 (pokud tedy kupony nedojdou). To znamená, že se bude dát použít k přilepšení předvánočních nákupů grafik GeForce, případně herních PC. Po tuto dobu bude Nvidia ke grafikám Turing přidávat zadarmo hru Call of Duty: Modern Warfare, tedy novou 3D akční hru ze známé série, která má vyjít 25. října (podobné jméno mělo již několik předešlých her série Call of Duty, ale tato je nový titul, mělo by jít o cosi jako „restart“ podobně jako třeba u Tomb Raiderů). Tato hra by měla mít i ray tracingové efekty ukazující možnosti RT jader Turingu.

Aktualizováno: Pozor, konec akce je už 18. 11.

Výše uvedené datum skončení akce až před Vánoci byla chyba. Ves kutečnosti končí akce o měsíc dřív, už 18. listopadu, přičemž 18. prosince pak končí lhůta pro uplatnění kupónu. Za chybu se omlouváme. Pokud si tedy na Call of Duty brousíte drápy, dejte si na dřívější konec nabídky pozor.

Dvouměsíční termín podobného bundlu je typičtější než tři měsíce, a akce Nvidie typicky také před Vánoci končily v listopadu. Podmínky jsou tedy pro vás kupující o něco méně šikovné, ale je v podstatě přesně dle toho, jak tyto akce normálně probíhají.

Tuto hru bude Nvidia dávat ke kartám série GeForce RTX 2000 včetně modelů Super, ale ne k levnějším kartám GTX 1600 bez hardwarových jednotek pro ray tracing a tensor jader. Podle podmínek máte nárok při koupi GeForce RTX 2080 Ti, RTX 2080, RTX 2080 Super, RTX 2070, RTX 2070 Super a RTX 2060 a RTX 2060 Super. V některých případech by se snad měla nabídka vztahovat i na hotové počítače nebo notebooky s těmito modely, ale toto ustanovení se neobjevuje v specifických podmínkách pro náš region, u nás se to asimůže týkat jen sestav přímo stavěných eshopy podílejícími se na akci. Takže tady asi uvidíte sami podle jejich nabídek…

Nvidia bundle Call of Duty Modern Warfare 1600
Bundle Call of Duty: Modern Warfare ke grafikám Nvidia GeForce RTX

Jako obvykle platí, že nárok na hru nemáte při nákupu automaticky, musíte ji koupit u jednoho z eshopů, které se na akci podílejí. Hru totiž dostanete na základě kuponu nebo kódu, který vám musí obchod k nákupu přiložit. Při nákupu si tedy zkontrolujte, zda má vámi pořizovaná položka přidanou hru někde uvedenou (hlavně na začátku akce, kde ještě nemusí být celý katalog obchodů aktualizovaný). Tento kupon pak uplatníte u Nvidie prostřednictvím softwaru GeForce Experience (který tedy musíte mít nainstalovaný a také musíte mít účet). Nvidia také vyžaduje, aby při uplatnění kódu už byla daná akční karta v PC nainstalovaná.

Ony vybrané obchody, u nichž akce funguje, jsou pro Českou republiku Alza.cz, CZC.cz a T.S.Bohemia. Na webu Nvidia uvádí také jednoho partnera pro Slovensko, tím je obchod Datacomp.sk.

Pozor na lhůtu k uplatnění, končí také 18. 12.

U této akce nastává mimochodem ještě menší komplikace. Pro uplatnění kuponu není žádná lhůta navíc po skončení samotné akce. Musí se také použít do 18. prosince, podle podmínek akce. To znamená, že nákupy na poslední chvíli už nemusí mít čas na instalaci karty a absolvování celé procedury v GeForce Experience, zvlášť pokud třeba prodejce kód posílá samostatně emailem a opozdí se. Pokud tedy chcete nabídky zužitkovat, raději si ponechejte nějakou rezervu a nepočítejte s posledními dny.

Aktualizováno: jak už vyplývá z opravy o pár odstavců výše, nakonec toto neplatí, na uplatnění máte měsíc po konci akce, protože kupon dostanete jen do 18. listopadu, ale uplatnit se dá do onoho původně uvedeného 18. prosince.

Galerie: Nvidia RTX v Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Nvidia dává zdarma ke grafikám GeForce RTX hru Call of Duty: Modern Warfare (update)
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlasů

2 KOMENTÁŘE

    • Tak tak, i když ten Wolf je bída a zatím nemá slíbené RTX, na kterém se stále pracuje. Za to Control je v mnoha ohledech majstrštyk který přenastavil hranice herní grafiky o kus dál, i když některým to může díky její stylizaci unikat. Remedy jednoduše umí a nebojí se.