Tmavý režim v Opeře 61 Developer reaguje na nastavení Windows 10

Tmavý režim souzní se systémem. Tedy s Windows 10.

0

Veřejně se rozjel testovací cyklus další vývojové větve prohlížeče s čínským vlastníkem. Opera 61 hned v prvním testovacím vydání přináší zajímavou novinku, a sice tmavý režim zobrazení. Že už Opera takový režim nabízela? Ano, tentokrát však prohlížeč reaguje na systémové nastavení Windows 10. Když se v systému přepnete do tmavého režimu, dojde k úpravě vzhledu Opery.

Také ale autorský tým načerno obarvil více dialogů, které zůstaly světlé i po změně režimu zobrazení. Tato vývojová větev pak optimalizuje nedávno představenou třetí iteraci designového stylu Reborn, který poprvé nabídne Opera 60, jež již v dohledné době nahradí řadu 58. Kam že se poděla řada 59?

Komentář: Opera „R3“ se ohání pojmy a přísliby, které nenaplňuje

Vývojový tým usoudil, že bude nejlepší, když toto vydání přeskočí a sloučí s právě s šedesátou řadou. Nový vzhled tak bude široké veřejnosti symbolicky představen s kulatým vydáním produktu. V tomto vydání můžeme očekávat další ladění nového vzhledu. Kdo má zájem vstoupit na palubu už dnes, může si stáhnout Operu Developer s vědomím toho, že může a obsahuje chyby.

Tmavý režim v Opeře 61 Developer reaguje na nastavení Windows 10
Ohodnoťte tento článek!
3.9 (77.14%) 7 hlasů