Outlook.com Premium by se mohl stát také součástí předplatných Office 365

Propagační materiál naznačuje, že by se přání mohlo brzy proměnit na realitu.

1
Outlook.com
Outlook.com

Nabídnout k bezplatným službám dotovaným reklamou druhý tarif, který je placený, ale reklam vás zbaví, je logický krok a pro některé jedince žádaná alternativa. Nejedná se však o standard. Microsoft nabízí Outlook.com Premium bez reklam od loňska, resp. od letošního jara také v dalších zemích, byť zatím nikoli v Česku.

Pro jednotlivce žijícího v této zemi je cena relativně vysoká (50 eur ročně) a kolega již poukazoval, že se nabízí službu poskytnout v ceně tarifu těm, kdo si předplácí Office 365. Jak se zdá, Microsoft naštěstí šanci zcela nepropásne. Jak upozornil Martin Brinkmann, firma na veřejně přístupnou propagační stránku umístila přehledovou tabulku, kde vyzívá k upgradu na Outlook.com Premium.

K předplatným od redmondského giganta se řadí také Microsoft 365.

Je sice možné pořídit si samostatný tarif, který už známe, současně je ale podle nabídky placený e-mail součástí Office 365 pro jednotlivce i pro domácnosti. To by mohlo napovídat, že pokud si předplácíte Office 365, v případě zájmu si už nebudete muset předplácet navíc samostatně Outlook.com Premium. Doufejme, že to vyjde. Je škoda, že tuto možnost Redmondští nenabízí od začátku, i když o této možnosti hovořili.

Bude Outlook.com Premium dostupný též v ceně Office 365?
Bude Outlook.com Premium dostupný též v ceně Office 365?
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Já teda nevím, ale nikdo od nás z rodiny v Outlook.com reklamy nemá. Máme ale Office 365 Home a mail na vlastní doméně (z dob Windows Live Custom Domains), tak těžko říct, čím z toho to je.