Hra o trůny opět nejsledovanějším seriálem. Co dalšího stahovali piráti?

1
Hra o trůny
Hra o trůny (foto: HBO)

Adaptace Hry o trůny produkovaná televizí HBO se letos po roční odmlce dočkala nové a poslední sezóny a již posedmé se stala nejstahovanějším seriálem na pirátských sítích. Stejně jako v minulosti vytvořil výroční žebříček magazín Torrent Freak na základě několika zdrojů zahrnujících zejména veřejné torrentové trackery. HBO obsadilo i druhé místo, velké popularity se totiž dočkal také seriál Černobyl.

V příštím roce ale „dostanou šanci“ jiní. Černobyl odvyprávěl celý příběh o havárii ukrajinské jaderné elektrárny a tvůrci možnost pokračování vyloučili. A Hra o trůny se sice měla dočkat hned tří spin offů, ale s jejich produkcí to zatím moc dobře nevypadá.

TIP: Nejstahovanější seriály roku 2018

Na první místo by se tak příště mohla dostat letošní trojka, Mandalorian. Lucasfilm již potvrdil, že v roce 2020 se námezdní lovec a Baby Yoda dočkají nových epizod. Doufejme, že si je budeme moci legálně pustit i v Česku. Disney+, který seriál vysílá, se totiž spouští postupně ve vlnách a hrozí, že budeme v té poslední.

Předplácíte si nějakou videopůjčovnu?

Až na Mandaloriana totiž platí, že všechny seriály z pirátského žebříčku jsou u nás dostupné na Netflixu nebo HBO Go. Ne vždy nutně s nejnovějšími epizodami, protože seriály se v těchto službách obvykle objeví až jako celá sezóna najednou, ale jsou tam. Které to jsou, prozradí tato tabulka.

Nejstahovanější seriály pro Torrent Freaku
Pořadí 2019 Pořadí 2018 Seriál
1. Game of Thrones
2. Chernobyl
3. The Mandalorian
4. 3. The Big Bang Theory
5. 4. Vikings
6. 1. The Walking Dead
7. 2. The Flash
8. Rick and Morty
9. Supergirl
10. 6. Arrow

Zdroj: Torrent Freak

Hra o trůny opět nejsledovanějším seriálem. Co dalšího stahovali piráti?
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88%) 5 hlasů

1 komentář

  1. Vypustenie celej série naraz je vec, ktorá mi trochu vadí. Keď ma totiž človek možnosť hneď vidieť, ako ten napínavý koniec dopadne, tak toho väčšinou aj využije a nakoniec zisti, že presedel pár hodín len pri blbom seriály…

    Neviem, ako to ma HBO GO (tam sa ešte len chystám), ale Netflix vždy hádže celé rady, ktoré divák “schrústa” behom pár dní a na nové potom čaká celé mesiace, pričom väčšinou stratí aj ono virtuálne puto s postavami a už mu na ich osudoch tak nejak nezáleží.

    Ak sa to brzdí len kvôli dabingu, tak by to bola zbytočná škoda. Vždy si zapínam originál, pretože s dabingom mám pocit, že miestami pozerám úplne iný film/seriál…

    Ak keď myslím, že na HBO púšťajú Walking Dead po jednotlivých epizódach každý týždeň. Od šiestej série som to nevidel a asi sa k tomu zase vrátim…