Hlavní navigace

Zapomeňte na každodenní nabíjení – hodinky řady HUAWEI Watch 3 vydrží až tři týdny

Zdroj: Huawei
Neustálé nabíjení všech našich elektronických zařízení se stalo rituálem digitální doby. Přestože jde už o téměř podvědomou akci, i tak nás někdy zaskočí vybitý smartphone nebo notebook. S chytrými hodinkami to může být obzvláště frustrující, protože klasické digitální hodinky sotva potřebují energii. Hodinky HUAWEI Watch 3 však mohou díky patentované dvoujádrové technologii vydržet až tři týdny, což překonává mnoho předchozích zařízení HUAWEI. Kromě toho lze hodinky v případě potřeby nabít i během několika minut.
Komerční sdělení
21. 7. 2021

Sdílet

Zůstaňte ve spojení až 3 týdny!

Víkend mimo město nebo dlouhý den plný schůzek a přejíždění. Mnoho z nás se dostalo do situace, kdy jsme museli myslet na neustálou přítomnost nabíječky nebo powerbanky. Dobrý výkon totiž vyžaduje vysokou spotřebu energie. Výkonný procesor, mnoho současně otevřených aplikací, funkce připojení nebo vysoký jas obrazovky jsou největšími „žrouty“ energie. Zároveň jsou to funkce vyžadované od špičkových chytrých hodinek, takže typické smartwatch vydrží bez nabíjení v průměru jen několik hodin. Naštěstí společnost HUAWEI přichází se zařízeními, která vám nabídnou maximální zážitek a pohodlí, aniž byste se museli strachovat o stav baterie pokaždé, když odcházíte z domu.

Hodinky HUAWEI Watch 3 podporují až 3 dny výdrže baterie v inteligentním režimu a až 14 dní v režimu Ultra, zatímco HUAWEI Watch 3 Pro mohou v inteligentním režimu dosáhnout až 5denní výdrže baterie a až ohromující 21 dní v režimu Ultra. Díky tomu se dokážeme pohybovat bez nabíječek a přenosných powerbanek, které nám zabírají zbytečné místo v taškách nebo kapsách.

Tip: Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro: tři týdny na zápěstí (recenze)

Díky dlouhé výdrži můžete hodinky řady HUAWEI Watch 3 používat po celý den, bez přerušení a obav z neočekávaného vybití baterie. Ať už pracujete, spíte nebo spěcháte za přáteli, hodinky HUAWEI Watch 3 vás vždy udrží ve spojení. Většina z nás chce mít každé ráno zařízení s plnou energií, a proto nabíjíme hodinky v noci. Díky baterii Watch 3 s dlouhou výdrží je možné v noci detailně měřit kvalitu spánku a další ráno ještě mít dostatek energie na bezproblémové fungování.

Dvě srdce

Možná si říkáte, jak si dokážou Watch 3 udržet tak dlouhou výdrž baterie. Odpověď najdeme v procesoru, které je srdcem každého zařízení a je zodpovědný za veškerý výkon špičkových zařízení. Pro dosažení dokonalé rovnováhy mezi výkonem a výdrží baterie si společnost HUAWEI nechala patentovat dvoujádrovou technologii, která byla poprvé implementována do řady HUAWEI Watch GT. Stručně řečeno – řada HUAWEI Watch 3 má dvě srdce!

Obě jádra současně napájejí displej a sdílejí práci mezi nimi, aby šetřila co nejvíce energie. První z nich je zodpovědné za všechny senzory a provoz na pozadí, zatímco druhé je aktivováno ve chvíli, když uživatel hodinky aktivně používá.

Toto plynulé přepínání mezi jádry zajišťuje, že se hodinky přizpůsobují pracovnímu stylu uživatele. To umožňuje mnohem delší zážitek ve srovnání se zařízením s jednojádrovým procesorem. Díky tomu můžete používat inteligentní hodinky 24 hodin denně a zařízení je připraveno nepřetržitě měřit srdeční frekvenci a spánkové vzorce, a to i v pohotovostním režimu. Tato technologie poskytuje vysoký výkon s nízkou spotřebou baterie přizpůsobenou potřebám a stylu uživatele.

Sdílejte svůj výkon

Bezdrátové nabíjení existuje již více než 100 let, ale jeho použití v zařízeních, jako jsou smartphony, mu dalo zcela nový život. Jedná se o velmi pohodlné řešení, protože během nabíjení nejsou vyžadovány žádné kabely. S touto technologií můžete nejen nabíjet svůj smartphone, ale také přenášet energii z jednoho zařízení do druhého.

Bezdrátová technologie nabíjení HUAWEI umožňuje nabíjení Watch 3 na 20 % už za 10 minut, což poskytuje přibližně 15 hodin práce v režimu Ultra. To znamená, že hodinky stačí nabít jen krátce ráno před odjezdem z domu a nemusíte se bát, že se vám ten den vybijí.

MKT HUAWEI WATCH 3 Pro ProductKV Horizontal HQ RGB 20210601 Leather CZ

Watch 3 lze také použít v režimu zpětného bezdrátového nabíjení. Když dojde k vybití chytrých hodinek, jednoduše se dotkněte smartphonem hodinek a dodejte jim chybějící energii. Tímto způsobem můžete sdílet energii mezi svými zařízeními nebo pomoci někomu jinému, když se jeho smartphone vybije.

Hodinky HUAWEI Watch 3 nastavují nový standard pro výdrž baterie smartwatch v portfoliu společnosti. Delší životnost zařízení díky průlomové dvoujádrové technologii vyvinuté společností HUAWEI udržuje uživatele vždy ve spojení.

Hodinky HUAWEI Watch 3 jsou k dispozici na e-shopu Huawei a u všech vašich oblíbených prodejců včetně značkové prodejny Huawei Experience Store v OC Chodov. WATCH 3 Black pořídíte za 9 999 Kč, WATCH 3 Brown za 10 499 Kč, WATCH 3 Pro Brown za 10 999 Kč a WATCH 3 Pro Titanium za 15 999 Kč. Při objednávce do 25. července 2021 navíc k hodinkám získáte bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku Huawei Freebuds 4i jako dárek.