Galaxy Note10 přijde již 7. srpna. Takhle bude nový Samsung vypadat

0

S více než měsíčním předstihem Samsung oznámil, kdy představí svůj nejpokročilejší mobil. Novináře pozve 7. srpna na newyorskou tiskovku, veřejnost bude mít možnost premiéru sledovat živě na YouTubu. Teaser toho moc neprozrazuje, vidíme v něm jen stylus kreslící čočku foťáku.

Pero je tradiční výsadou řady Galaxy Note, takže je jasné, že se na akci Galaxy Unpacked dočkáme již desáté verze tohoto populárního zařízení. A čočka pravděpodobně odkazuje na kruhový výřez foťáku v displeji. Ten už Samsung letos zavedl u Galaxy S10. U Notu se ale údajně přesune doprostřed.

Více toho Samsung neprozradil, udělali to za něj jiní. Známý leaker Steve „OnLeaks“ McFly ve spolupráci s webem Pricebaba odhalil podobu telefonu na renderech. Novinka prý dorazí ve dvou verzích Note10 a Note10 Pro.

RECENZE: Samsung Galaxy S10e: král kompaktů

RECENZE: Samsung Galaxy S10+: nejlepší mobil s Androidem

Obě ponesou AMOLED displej s rozlišením 1440 × 3040 px s kruhovým výřezem uprostřed. Uvnitř bude podle regionu Snapdragon 855 nebo Exynos 9820 a až 12 GB RAM. Výbava bude plus minus odpovídat Galaxy S10. Note10 ponese 6,3″ displej, Note10 Pro pak 6,75″. Větší model prý ponese rychlejší úložiště typu UFS 3.0, nabídne až 45W nabíjení, zadní hloubkový (ToF) senzor a 4500mAh akumulátor. Oba modely přitom přijdou o tlačítko Bixby i sluchátkový jack.

Galaxy Note10 přijde již 7. srpna. Takhle bude nový Samsung vypadat
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlasů