Samsung se ve videu opět naváží do Applu. Jeho Galaxy S9 je prý lepší než starý iPhone 6

7

Jistě si pamatujete na reklamní video, ve kterém si Samsung dělal legraci z iPhonu, ale zároveň upozorňoval na jeho nedostatky, zatímco vyzdvihoval přednosti Galaxy S8. Zrovna upozorňování na malé rozměry iPhonu a „pořádnou obrazovku“ Galaxy Note ale nebyl nejlepší příklad. Ve videu se objevil Notch Guy – chlápek s účesem odkazujícím na výřez v displeji.

Tak tento pán je zpět (tentokrát i s Notch Kid) a s ním i nová reklama na Galaxy S9, která si dělá legraci překvapivě opět z iPhonu. Jenže z 4 roky starého modelu iPhone 6 s iOS 11.2.6, na což upozorňuje drobné písmo na začátku. Samsung se vůbec často vymezuje proti Applu, i když větším konkurentem je mu Huawei.

Hlavní protagonistka s velmi pomalým starým iPhonem se zkusí dokonce poradit v Apple Storu, kde jí poradí vypnout „Performance management feature“, což ale prý může způsobit neočekávaná vypnutí. Nebo si má koupit nový iPhone. Rozhodne se sice pro nový telefon, ale už ne od Applu. Koupí si Samsung Galaxy S9, konečně jí vše funguje a přestane i pršet.

https://www.youtube.com/watch?v=3qhW1sDPHYI

Reklama zjevně není postavena na tendenčním srovnání starého a nového telefonu (i když to tak na začátku vypadá), jako spíše na tom, že starý iPhone bude pomalý, Apple z vás chce vytáhnout peníze za nový (například i tím, že v obchodě nenabídne výměnu akumulátoru) a nový Samsung vaše problémy vyřeší. Jak rychle ovšem dnes funguje Galaxy S5, což je telefon ze stejného roku jako iPhone 6, video bohužel neuvádí.

Samsung se ve videu opět naváží do Applu. Jeho Galaxy S9 je prý lepší než starý iPhone 6
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (73.33%) 12 hlasů

7 KOMENTÁŘE

 1. „Jak rychle ovšem dnes funguje Galaxy S4, což je telefon ze stejného roku jako iPhone 6“

  Není, Galaxy S4 (early 2013) vs iPhone 6 (late 2014). To je takový problém ty roky aspoň nacpat do Googlu?

 2. S5 funguje dnes stále výtečně. Jen to chce přejít na Lineage OS… S factory romkou po wipe to takové blaho zdaleka není.

  Ano, je třeba se v tom chvíli vrtat, ale aspoň tu ta možnost je, hardware na S5 stale stačí. U starého iPhone toto jaksi chybí, tam je os spjaty s hardwarem.

  Co tím chci říct je to, že si s
  Samsung i Apple můžou podat ruce ohledně nepodpory na softwarové úrovni. Na zákazníka kašlou úplně stejně.
  Jediný rozdíl je v komunitě, která kolem androidu něco opravdu vytváří(protože může) , zatím co kolem Applu vytváří jen selficka m.

 3. Tie cielene reklamy Samsungu sú hrozne vtipne… Vypichnú to svoje najlepšie, ako vedia a zdôraznia to negatívne od konkurencie. Všetko negatívne od Samsungu a že toho je, už ale nikde nespomenú a samozrejme ani žiadne výhody konkurencie. O bezpečnostných záplatach, ktoré ponukali niekoľko rokov staré a tvárili sa, že ide o nové v tej reklame asi neuvidím, čo? A takých príkladov by bolo… Samsung sa mi protivy už len kvôli ich firemnej politike. Navyše som zopár produktov od nich vlastnil a moc ma teda zrovna nenadchli… Cela spoločnosť mi príde jak banda Kórejských pubertiakov, čo majú až príliš veľké oči. Čo je teda v kontexte s Kórejčanmi vtipne zároveň 😂

  • Tak to je tedy názor za všechny prachy.
   Chápete co je to reklama? Jste vůbec svepravny a chápete realitu?

   A celkem by mě zajímalo jaký máte telefon a jaký počítač. Protože nemít dnes nějakou komponentu od samsungu je dost složité. Kdopak třeba vyrobil vaše paměti?

   • Reklama pane svojprávny, môže byt len reklamou vo forme pozitívneho blabolenia o svojom produkte, kde neni ani náznakom spomenutý a zámerne hanobený produkt konkurencie. Chápete to teraz vy? Ono býva dobrým zvykom si text prečítať aj viac krát, keď Vám to na prvý krát hlavička proste neberie. Milujem týchto pseudo intelektuálov po fórach, čo sa hneď ohŕňajú rádoby vyššou inteligenciou. Pravda ale v drtivej väčšine prípadov býva opačná. To je ta realita, čo spomínate 😜

    Telefón mám od Apple a pamäťový čip vyrobil v mojom konkrétnom prístroji TSMC. Počítač mám klasicky desktop s Windowsom a pamäte na grafické karte sú od Hynix. Tie operačné neviem, nemienim to kvôli Vám kontrolovať, tak mi to snáď odpustíte 🙄

    A len tak na okraj, čo to mení na mojim prvom príspevku, ak by aj tie pamäte od Samsungu boli? Chápete vy vôbec tu realitu? Chápete vôbec písaný text, alebo najprv reagujete a potom uvažujete? Ste snáď nesvojprávny?